Apollos on aasta suurim allahindlus - ALEMUS! Paljude raamatute, filmide ja muusika hinnad on kuni -80% soodsamad!

Kampaania periood 1.-19.03.2017.


Sadade raamatute hulgast leiad väga hea hinnaga ilukirjandust, lasteraamatuid, käsiraamatuid, teatmekirjandust, kokaraamatuid jne – igale maitsele on midagi. Ainult Apollost leiad raamatute kinkekomplektid, mille soodushinnad on lausa -70%! Filmide valikus on palju kassahitte, mille hinnad on kampaanias all kuni -60%. Lauamängude hulgast leiab iga pere liige endale sobiva mängu, sest pakkumisi on kogu perele. Alates väikestest põnnidest kuni pere vanimate liikmeteni. Melomaanide rõõmuks on seekord pakkumiste hulgas väga palju eesti muusikat – eelista eestimaist. Digimängude austajad saavad ihaldatud mängud kätte soodushinnaga.

Vaata soodsaid pakkumisi:

Alemuse raamatusoovitused
Soodsad kinkekomplektid
Filmid kogu perele
Alemuse plaadisoovitus
Lauamängud väikestele ja suurtele
Soodsad e-raamatud
Võõrkeelsed bestsellerid
Parimate käsitööajakirjade aastatellimused -15%

Raamatusõbrad, kes eelistavad raamatuid lugeda arvutist, tahvelarvutist või e-lugerist, leiavad Alemuse pakkumiste hulgast ka soodushinnaga e-raamatud! Märts on ka õige aeg teha ajakirjade aastatellimus, sest Alemuse pakkumiste hulgas on parimate käsitöö ajakirjade tellimused kuni -15%!

Võida 2000 € Wris Reisibüroo kinkekaart!

Osta Apollost 1.-19.03.2017 vähemalt 30 € väärtuses kaupa ja osale 2000-eurose Wris Reisibüroo kinkekaardi loosimises. Võida ja vali ise elamusterohke reisisihtkoht!
* Loosis osalemiseks peab olema Apollo Klubi liige või liituma Apollo Klubiga!Vaata kõiki pööraseid pakkumisi: www.apollo.ee/alemus