Käes on lillesülemite, pidulike aktuste, veidi kortsus tunnistuste ja viimaste koolikellade aeg. Olgu lõpetamisel põhikool, keskkool või ülikool, see päev on täis emotsioone! 
 
Apollo on valinud sadade raamatute, filmide, mängude ja muusika seast välja sobivad kingitused nii põhikooli-, keskkooli- ja ülikoolilõpetajale kui elupõlisele õppijale. Valikus on ka kinkekomplektid, mille hinnad on kuni 79% tavahinnast soodsamad. Neile, kes sobivat kingitust ei leia, soovitame valida Apollo kinkekaardi või e-kinkekaardi, et lõpetaja saaks ise meelepärase ja väärtusliku kingituse valida. Või esimese eestikeelse ja Eesti e-raamatute poega Apollo e-lugeri, millega saab kaasa üle 460 tasuta e-raamatu.

 

Kampaanialehelt www.apollo.ee/koolilopp leiab noor raamatusõber ka kooli kohustusliku kirjanduse e-raamatute nimekirja, et ükski teos paberraamatu puudumisel lugemata ei jääks. Valik e-raamatuid on kuni 25% soodsama hinnaga. Uudishimulikele maailmaavastajatele on valik ajakirjade periooditellimusi kuni 20% soodsama hinnaga.

 

Kingitused lõpetajale leiad siit:  www.apollo.ee/koolilopp

 

Julgust, rõõmu ja teadmistejanu!