Sõnad on jõud, mida kasutame iga päev. Aga kas ka alati õigesti? Vahel antakse sõna, vahel võetakse see tagasi. Teinekord seisab sõna sõna vastu.
Kui mõtled, mida sellel aastal jõuludeks kinkida, siis kingi hoopis hea sõna - midagi, mis teeb südame alt soojaks ja annab jõudu, mitte ei kuluta jõuvarusid. Näiteks mõtteid raamatust, mis võtavad sõnatuks. Või elamusi, mis ütlevad rohkem kui 1000 sõna.

Parima valiku jõulukingitusi leiad Apollo 17 kauplusest üle Eesti või Apollo e-poest https://www.apollo.ee/joulud

Lisaks loosime kõigi jõulukingituse ostjate vahel välja 20x100 € väärtuses Apollo kinkekaarti.

Loosimises osalemiseks:
• osta perioodil 15. november - 25. detsember jõulukingid Apollo kauplusest või e-poest
• täida kaupluses loosisedel ja pane see loosikasti
• e-poest ostes saada enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee
Kampaania lõppedes loosime välja 20 õnnelikku võitjat, kes võidavad 100 € väärtuses Apollo kinkekaardi!


Kampaania reeglid:

 1. Kampaania, “Kingiks hea sõna“ raames toimub 15.11.2023 kuni 25.12.2023 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (edaspidi Korraldaja; registrikood: 12252422; Tartu mnt 80d, 10112 Tallinn, Harju maakond; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaania peaauhinnaks (edaspidi auhind) on 20 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaarte.
 4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.
 6. Kampaania auhinna loosis osalemiseks peab sooritama ostu kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ning täitma kaupluses loosisedeli. Sooritades ostu e-poest tuleb saata enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee.
 7. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
 8. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel hiljemalt 3 nädalat peale kampaania lõppemist. Võitjad avalikustatakse Apollo kodulehel ja sotsiaalmeedias. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust loosisedelile või e-kirja lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
 9. Kui võitjaga ei ole kampaania korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 päeva jooksul, siis on Korraldajal õigus loosida kampaanias osalenute hulgast uus võitja.
 10. Apollo kinkekaardid väljastatakse Apollo kauplusest või e-posti teel e-kinkekaardina.
 11. Kõik kaebused tuleb saata Korraldajale aadressil Tartu mnt 80d, 10112 Tallinn, Harju maakond või e-posti aadressil info@apollo.ee.
 12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
 13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.