Kolmapäeval, 17. detsembril kell 18.00 algab Solarise Keskuse Apollos Sandra Sentjurini raamatu "Magusakunst" esitlus, kus puhume juttu, pakume maitsmiseks palju magusat ja kõrvale keelekastet. Muusikalist elamust pakub kitarriduo Teo Aiha (Soome) ja Siim Kartau (Eesti). Esitluse päeval on raamat -10% tavahinnast soodsam, Apollo Klubi liikmele -28% tavahinnast soodsam!

Kirglik koogimeister Sandra Sentjurin võttis kaks kohvrit ja lendas Inglismaale, et hakata kulinaariaõpilaseks koolis nimega University College Birmingham, kus tema juhendajaks sai teiste hulgas ka Briti peaministri endine peakondiiter Graig Gent. Viimane oli Sandrale raamatu valmimise juures nii nõu kui jõuga abiks, et sünniks ikka see tõeline "Magusakunst".

Sellest raamatust leiate nii torte pidupäevadeks, magustoite sõpradele pakkumiseks kui ka küpsetisi õhtul pereringis nautimiseks. Mugavaks kasutamiseks on retseptid jaotatud marjade-puuviljade järgi. Iga vilja kohta on kolm retsepti: tort, magustoit ja küpsetis. Nii jätkub valikuvõimalusi igaks hooajaks! Sandra Sentjurini sulest on varem ilmunud ka raamat „Magustoitudega ümber maailma“.


Kohtumiseni!