Tänavu aprillis leiab juba neljandat aastat MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel aset sinilillekampaania, mille üks suurtoetajatest on sel aastal ka Apollo.
6.-30. aprillini on võimalik soetada kõikidest Apollo raamatupoodidest üle Eesti sinilillesümboolikat, mille kandmisega näitad, et toetad ja tunnustad Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. 

Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane on meie seas ligi 2800. Need on inimesed, kes on olnud valmis andma kõik Eesti inimeste ja riigi eest.  Sinilill on veteranide sümbol, millega näitame, et märkame ja väärtustame nende panust ning tunnustame nende panust meie ühise julgeoleku heaks. Iga sinilillemärk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti.  Tänavu kevadel aitab sinilillesümboolika müügist kogutav tulu lisaks vigastatud veteranide toetamisele rajada Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrenažööride ala, soetada Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale invalift basseini pääsuks ja toetada MTÜ Peaasjad tegevust.

Lisainfot heategevuskampaania kohta leiab siit: www.annameau.ee või www.facebook.com/annameauveteranidele