Võitjateks osutusid Veronika Ilves, Mara Maria Ljutjuk ja Marge Männiko. Palju õnne!

Võtame võitjatega peagi ühendust.

Saa tõelise kinoelamuse osaliseks!
Kõik Apollo Klubi liikmed, kes ostavad Apollost kampaania „Laste silmad särama“ ajal 1.-21.05 30 € eest osalevad VIP kinokülastuse loosis kogu perele. Kusjuures kokku loosime välja 3x VIP kinokülastust Apollos kinos kogu perele. VIP kinokülastus sisaldab: kinoelamus staaritoolidel Apollo kinos, soovi korral tasuta karastusjook + popcorni Apollo kinos ning võileiva ja smuutit Blenderi smuuti- ja kohvibaaris.

Apollo unikaalse kontseptsiooniga staaritoolidega kaasnevad mugavused, mida seni oleme näinud vaid filmides – reguleeritava selja- ja jalatoega maailma mugavaimad nahktoolid, privaatne teenindus ning puutetundlik ekraan Sinu kinotoolis, mis toob maitsvad hõrgutised Sinuni lihtsamini ja kiiremini kui kunagi varem. Seda kõike saad nautida terve filmiseansi vältel oma toolilt tõusmata - just nii nagu tunnevad end tõelised Hollywoodi staarid.

Kampaania reeglid:

1. Kampaania, “Laste silmad särama“ raames toimub 1. kuni 21.05.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on kolm VIP kinokülastust kogu perele Apollo Kinos. VIP pakett sisaldab:  kinoelamus staaritoolidel(Mustamäe ja Tartu Lõunakeskuse Apollo kinos), soovi korral tasuta karastusjook + popcorn Apollo kinos ning võileiva ja smuutit Blenderi smuuti- ja kohvibaaris.  
4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, v.a juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.  
5. Üks VIP pakett kehtib kogu perele, kusjuures pere liikmete arv võib olla maximaalselt 4 inimest. VIP paketti saab võitja kasutada ühel filmi seansil, st et võitja ei saa kasutada VIP paketis sisalduvaid staaritooli kinopileteid erinevatel kinoseanssidel. Staartoolid asuvad Mustamäe ja Tartu Lõunakeskuse Apollo kinos.
6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient(või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 30 € eest tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 30 € ostu.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ, Apollo Kohvikud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 25.05.2017. Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
10. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee.
11. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
12. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.