Teisipäeval, 23.01 kell 17:00 toimub Solarise Apollos „Uue Hiina meditsiini käsiraamatu“ esitlus. Oma kogemusest räägib Pekingi Hiina Meditsiini Ülikoolis Hiina meditsiini taimravi ja tuina massaaži eriala lõpetanud Jana Saarmann. Tule esitlusele ja astu esimesed sammud looduslike raviviiside poole!


„Uue Hiina meditsiini käsiraamat“ on hädavajalik teejuht tervikliku keha, meele ja vaimu arendamisel. Raamat tutvustab Hiina meditsiini võimsaid hüvesid – ennekõike akupunktuur, massaaž, toitumine, meditatsioon ja ravimtaimed – ning õpetab kasutama neid kõrvuti teiste Ida ravikunstidega. Praktiline traditsioonilist Hiina meditsiini käsitlev teos aitab teil oma raviprotsessi kontrollida ning säilitada või taastada terviklikkus ja harmoonia kõigis elu aspektides. Ülevaatlik käsiraamat kombineerib ka Hiina toitumissoovitusi Lääne meditsiiniga ning heidab pilgu teistelegi Ida ja Lääne ravimeetoditele, mille hulka kuuluvad:

✔ Hiina meditsiini põhitõed
✔ Akupunktuur ja moksibustioon
✔ Qi Gong: hiina harjutused ja meditatsioon
✔ Dieedisoovitused
✔ Hiina ravimtaimeteraapia näitab, kuidas kasutada Hiina meditsiini eri olukordades, alates viljatusest kuni erinevate haiguste, näiteks vähi ja suhkrutõveni.

Kohtumiseni Solarise Apollos!