Käekotte on tehtud ennegi erilise kujuga, ent seekord on tegemist kotiga, mis esmamuljel oma otstarvet ei paljastagi. Ridikül on moodsa naise lahutamatu ning eksklusiivne kaaslane.

Ridikül-raamat on väike käekott, mis meenutab eelkõige raamatut, ent sisu poolest on tegemist ridiküliga. Sobib neile, kes hindavad disaini ja soovivad jääda unikaalseks. Ridikül-raamat on kott, millega sobib käia igapäevaselt, ideaalne näiteks koolilaual teiste raamatute seas. Soliidne aksessuaar tööl, et lubada oma päeva natuke unikaalset stiili. Ideaalne õhtusel üritusel kokteilkleidi kõrvale, inspireerides julgema eristuda.

Ridikül-raamatu kaaned on erinevate aforismidega, andes edasi kandja sõnumit elule ja hetkele. Kott on valmistatud käsitööna kvaliteetsest nahast, seega on tegemist aksessuaariga, mis peab vastu mitmeid aastaid. Kroomnahk on kergesti puhastatav. Ridikül-raamat on Eesti Patendiameti poolt kaitstud disainilahendus. Ridikül-raamat valmis kunstnik Namaste disainilahendusena.

Ridikül-raamat on eksklusiivselt müügil ainult järgmistes Apollo kaupluses: e-poes, Tallinnas Solarises ja Kristiines, Pärnus Kaubamajakas ning Tartus Kaubamajas ja Lõunakeksuses.

Vaata ridiküle SIIT!