Uut möödunust

0 viiest
Hinda
Tarne 7-14 tööpäeva
31,30 €
Tavahind: 32,95 €
Saadavus kauplustes
Koguteos UUT MÖÖDUNUST sisaldab 60 laiale avalikkusele adresseeritud rikkaliku fotomaterjaliga varustatud esseed-vestet, mis kirjutavad elavaks kogu Eesti möödunud sajandi muusikaajaloo (klaveri- ja viiulimeistrid, heliloojad, pianistid, ooperi- ja operetisolistid, koorijuhid, organistid, pedagoogid jmt).
Tõeline tähtede paraad algab klaverimeister Ernst Hiisi ja helilooja Cyrillus Kreegiga ning lõpeb Arvo Pärdiga, nende vahele jäävad Gustav Ernesaks, Artur Lemba, Erika Franz, Tooni Kroon, Helmi Puur, Roman Matsov, Aleksander Arder, Jenny Siimon, Hugo Lepnurm ja paljud, paljud teised. Otsekui kirsi tordile lisavad raamatu viimased peatükid Enrico Carusost, Beniamino Giglist ja Jussi Björlingist.
Käesolev raamat on sündinud Eesti Raadio kauaaegse helirežissööri Heino Pedusaare peaaegu 60 a jooksul salvestatud intervjuude temaatilisest avardamisest ja kirjanduslikust järeltöötlemisest. Sama nimega – UUT MÖÖDUNUST – oli pealkirjastatud ka selle osava sõnasepa läbi paljude aastate kõige menukamaks osutunud saatesari Eesti Raadios.
Tarne 7-14 tööpäeva
31,30 €
Tavahind: 32,95 €
Saadavus kauplustes