Vaibuv torm

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes
Ka kõige hirmsamas tormis jääb lootus püsima

Rae Langdon, kes on jõudnud oma tormilistesse kolmekümnendatesse, peab toime tulema leinaga, mida ta poleks osanud iialgi ette näha. Koos oma isa Connoriga elab ta Ohios, 40 aakri suuruses farmis, mis on samuti paremaid päevi näinud. Võideldes valusate ja helgete mälestustega, pakub Rae sel karmil talvel peavarju teismelisele poisile nimega Quinn Galecki.

Quinn, kelle vanemad põletavad parema meelega elu, kui aitavad oma segaduses oleval pojal kaotustega hakkama saada, visati kodust välja. Langdonite juures leiab Quinn ajutise kodu – ja ootamatud hingesugulased, sest Raed, Quinni ja Connorit ühendavad minevikusündmused ning nad mõistavad üksteise valu. Kuid kõige tagamaad – ning selle paljastused ja saladused – pole veel päevavalgele kerkinud. Selleks et eluga lõpuks ometi edasi minna, peab Rae minevikule otsa vaatama ja võitlema ka Quinni eest, kelle vanematel on oma pojaga muud plaanid.

Andestuse, armastuse ja kevadsula jõul on Rael lootus astuda uude ajajärku – saada teine võimalus, mille ta oma südames oli arvanud igaveseks kaotanud.
Tarne 7 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes