Väikesed sammud. Loomad 18-24 kuud

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
6,99 €
-22%
Tavahind: 8,95 €
Saadavus kauplustes
Kui laps saab ühe aastaseks, siis pole tema uudishimul piire! Ta jälgib toimuvat huviga, saab teada uusi sõnu ja püüab neid korrata. Selleks, et aidata väikelapsel avardada silmaringi, loodi spetsiaalne raamatusari „Väikesed sammud”. See on tõeline õppevahend, mille abil tutvub laps mängulises vormis uute mõistetega.

Raamat „Loomad” aitab selgitada loomamaailma mitmekesisust. See kannab lapse imelisse õhkkonda, kus omavahel saavad hästi läbi kassid ja koerad, kuldkala ja armas jänes, kaelkirjak ja tiiger. Iga peatükis kirjeldatakse teatud loomade kategooriat. Siia on koondatud teadmised kodu- ja mereloomadest, farmi- ja metsaelanikest.

Värvikad illustratsioonid köidavad tähelepanu, panevad huviga lehekülgi pöörama. Suunavad küsimused võimaldavad loomade elu kohta rohkem teada saada, aitavad neid eristada ja kinnistavad saadud teabe.
Uurige loomi koos lapsega, hääldage valjult nende nimesid, esitage küsimusi, see arendab väikelapsel kõneoskust, treenib mälu ja tähelepanuvõimet, arendab loogilist mõtlemist.
Tarne 1-3 tööpäeva
6,99 €
-22%
Tavahind: 8,95 €
Saadavus kauplustes