Kiika sisse

Vaikuse muusika

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
9,99 €
-67%
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes
"Kogu maailmas laia kuulajaskonna imetluse ja südame võitnud Itaalia muusikafenomeni autobiograafia.
Andrea Bocelli usaldab oma elu loo talle omase delikaatsuse ja taktitundega Amosele, sügavale juurdunud väärtustega, ürgse jõuga ning oma maa, looduse ja värskes õhus viibimisega tugevat sidet tundvale poisile, kel samas õrn ja rikas sisemaailm.
Selle tegelaskuju kaudu avab ta ukse enda ellu, võttes lugejal käest ja viies ta avastama oma tundlikkust, siirust ja sihikindlust.
Bocelli paelub meid oma looga, kui jutustab ülimalt siiralt suhetest isaga ja kohtumisest elukaaslase Veronicaga ning kirjeldab vankumatut enesekriitikat, mis on teda alati iseloomustanud. Ta viib meid kõigepealt oma pere vanasse majja Lajaticosse, siis kooli ja ülikooli kuni kuulsamate lavalaudade ja tutvumisteni selle maailma vägevatega, pannes meid igal sammul unistama ja heldima. Koos temaga.

Andrea Bocelli on sündinud Lajaticos Pisa provintsis 22. septembril 1958. aastal. Mahlaka ja mitmekülgse tämbriga hääl, mida kuuleb rohkem kui 85 miljonil müüdud plaadil, on olnud üle 20 aasta maailma tipus tunnistusena Itaalia vokaaltraditsioonide kõrgest tasemest.
Franco Corelli juures end täiendanud Andrea Bocelli saavutas laiema tuntuse 1994. aastal, kui võitis uustulnukate kategoorias Sanremo laulufestivali. Samal ajal alustas ta oma säravat klassikalise muusiku teekonda, esitas lavadel ja salvestusstuudiotes kõige mainekamate dirigentide käe all rohkelt tuntud ja väga armastatud teoseid ooperirepertuaarist.
Rahvusvaheline tunnustus ja enneolematu karjäär tõid talle kaasa oma tähe kuulsal The Hollywood Walk of Fame’il.
Levitades aastaid üle maailma positiivsuse, lootuse ja pühendumise sõnumit ning toetades sotsiaalvaldkonna teadustegevust, võideldes vaesuse vastu ja hariduse kättesaadavuse eest, asutas ta 2011. aastal Andrea Bocelli Fondi eesmärgiga väärtustada sidemeid ja suhteid, mis ta on loonud ja loob kõigis maailma paigus, mida külastab ja kus ta on eeskujuks nii muusikalises kui ka eetilises mõttes.
„ARMASTUS on salasõnum, mis peitub iga minu lauldud noodi taga. Armastus on põksuvate südamete imeline harmoonia ja jumalik muusika, mis sosistab meile vastu igast VAIKUSEST.“"
Tarne 1-3 tööpäeva
9,99 €
-67%
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes