Värvimarker Pilot Pintor F punane

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
3,75 €
Tavahind: 3,95 €
Saadavus kauplustes
Amatöörkunstnikule sobilik värvimarker hobi- ning isetegevuseks.
• erinevatele pindadele
• vastupidav ja läbipaistev värv
• kiiresti kuivav
• ideaalne isetegevusteks
• erksad ja segatavad toonivarjundid
• vastupidav ots
Väga selged toonid ja väga hea katvus. Värvirikas ja veepõhine värv sobib kõikidele pindadele ning katab ka tumeda pinna. Sobib joonistamiseks, värvimiseks, dekoreerimiseks, markeerimiseks, kirjutamiseks... nende abil väljendub loominguline talent intensiivselt värvika inspiratsioonina.
Erinevatele pindadele. Katab kõik pinnad. Paber, puit, klaas, keraamika, plast, metall, riie... kaunistab kõiki materjale ja kinnitub poorsele kui ka tumedale. Sobib riietele uue väljanägemise andmiseks, asjade isikustamiseks, mööbli kohandamiseks ja nõude kaunistamiseks - kõik ideed kanduvad kõikidele materjalidele.
24 erksat tooni. 6 metalset, 6 lõbusat, 6 pastelset ja 6 klassikalist tooni ning kaks otsa jämedust: peenike (2,9mm) ja keskmine (4,5mm). Lisaks muule saad anda asjadele uue väljanägemise, isikustada, visandada, kohandada ja kaunistada. Sega värve lõpututeks varjunditeks. Värvida on võimalik kõike!
A. Kasutamiseks raputa markerit 20 korda kuni kuuled segamiskuuli liikumist. Vajuta 3-4 korda otsa vastu paberit kuni värv hakkab väljuma.
B. Markerid ei ole täidetavad
C. Hoiusta horisontaalselt või ots üleval
Sobib hästi kõikidele pindadele: paber, kartong, polüstüreen, riie, nahk, mattklaas, puit, kivi, must-tahvel ning sobib ka teistele materjalidele nagu plastik (eriti PP), klaas, metall, keraamika.
Leia markerite loominguliseks kasutamiseks nippe ja nõuandeid Instagram @pilotnordic #happywriting.
Tarne 7 tööpäeva
3,75 €
Tavahind: 3,95 €
Saadavus kauplustes