7. mail kell 12.00-13.30 toimub Tartu Lõunakeskuse Apollos ja 8. mail kell 12.00-13.30 Tartu Kaubamaja Apollos värviraamatu värvimise õpituba täiskasvanutele ja lastele.  Õpitubasid viib läbi maalikunstnik Lea Liblik.

Üha enam koguvad populaarsust erinevad värviraamatud ning kui esmaspilgul tundub, et see võib olla rohkem mõeldud lastele, siis tegelikult on paljud värviraamatud hoopis suunatud täiskasvanutele.  Erinevatest kontuurpiltidest, mida leiab värviraamatutes on võimalik luua tõelisi kunstiteoseid. Värvimisel tuleb kasutada lihtsalt erinevaid nippe, teadmisi ja väljendada oma loovust.

Seda õpitubades ka tutvustatakse ning jagatakse erinevaid nõuandeid värvusõpetuse, kompositisooni  ja tehniliste võtete kohta värvipliiatistega töötamiseks.  Õpitubades tutvustatakse Apollo kauplustes saadaolevaid värviraamatuid ja loomulikult saab kohapeal kõike ise järele proovida. 

Õpitubades saab kasutada kohapeal olemas AS Vunder Stuudio joonistuvahendeid,  "Optilised illusioonid. ZEN-  värvimislehed" ,  Liisi Lill "LUST  täiskasvanute värviraamat"  värvimislehti ning Anu Purre "Värviraamat floromaanidele" kontuurpilti.

Õpitoas osalemine on TASUTA.

Töötubade päevadel on "Optilised illusioonid. ZEN-  värvimislehed" ja Liisi Lill "LUST  täiskasvanute värviraamat" allahindlusega -15%.

Kohtumiseni Apollos!