Vivin ”Must mesi” Puuderküünal 120h

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes
See on lugu Eestimaistest küünaldest, need pole sinu tavalised küünlad – need on lahedad küünlad. Vivin puuderküünal toob välja sinu loovuse ja laseb sellel tõeliselt lendu tõusta. Enam ei pea mõtlema, mida teha kasutatud küünlatopsiga, täida see lihtsalt puuderküünlaga. Taaskasutus ja loodussõbralikkus on vaid tagasihoidlik aspekt nende imeliste looduslähedaste lõhnabukettide kõrval, mida need erilised küünlad pakuvad. Lase loovusel lennata, küünlaleegil rahu tuua ning imelistel aroomide oma meeli paitada.
Puuderküünal on valmistatud taimsest vahast ja seda on lihtne kasutada. Ühtäkki paned tähele, et puudub must suits ja ümbruskonda ei levi kahjulikke ühendeid. See tõesti on nii hea!

Kasutamine:Vali anum, mis on vähemalt 8cm diameetriga ning oleks mittesüttivast materjalist. Valides anuma, mis on piisavalt lai, ei sula küünlarasv anuma külge. Vala puuderküünal valitud anumasse ning torka küünlataht puuderküünalsse. Jäta küünlatahi ots umbes 0,5-1cm cm välja. Süüta ja naudi elavat küünlaleeki.
Küünla kustutamine: Summuta küünlaleek mittesüttiva kaanega või kasuta kustutamiseks küünlakustutajat. Puhudes ole ettevaatlik, et puudeküünal anumast anumast välja ei lendaks.
Küünla uuesti kasutamine: Kui küünlatahti on piisavalt järel, siis võib selle uuesti süüdata nii nagu toimid tavalise küünla puhul. Kui küünlataht on otsas, siis viska tahenenud küünlarasv koos tahiga ära ja täida anum uuesti puuderküünlaga, torka sinna uus küünlataht ja süüta.
Käsitsi valmistatud Eestis .
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes