Loosimises osalemine on imelihtne, osta 15.11 - 31.12 jõulukingid Apollost, täida kaupluses loosisedel ja võid võita kogupere reisi Horvaatiasse. Kampaanias osalemiseks peab ostu hetkel olema juba Apollo klubi liige või liituma Apollo klubiga.

Auhinda kuuluvad:

• edasi-tagasi lennupiletid Nordica otselendudega Horvaatiasse Rijekasse 2 täiskasvanule ja 2 lapsele
• Apartment majutus

Kampaania kestvus 15.11 - 31.12.2017

Horvaatia edelakallast uhub Aadria meri. Selle Balkani poolsaarel oleva maa randa peetakse Euroopa kõige kaunimaks ja looduse mitmekesisuse poolest võluvaks rannikuks. Suurem osa Horvaatia territooriumist hõlmab Dinaari mäestik. Horvaatia võrratud kaljurannad, merest kerkivad saared, suvel soe vahemereline kliima, selge merevesi, sillerdavad järved ja puhas loodus meelitavad siia igal aastal palju puhkajaid. Horvaatia sobib suurepäraselt puhkamiseks ka ajaloo-ja kultuurihuvilistele.

Põhja-Horvaatias asuv Rijeka linn ja seda ümbritsev maaliline Kvarneri piirkond on eestlaste jaoks veel veidi avastamata pärl, ent ideaalne paik kultuurireisi ja rannapuhkuse ühendamiseks. 2020. aastal koguni Euroopa kultuuripealinna tiitlit kandvas Rijekas asuvad mitmed vaatamisväärsused ja muuseumid ning selle lähisümbruses imekaunis loodus ja maalilised saared. Loe lisaks Estraveli kodulehelt.

 

 

Kampaania reeglid:

1. KAMPAANIA KORRALDAJA
1.1. Kampaania, “Parim kink on emotsioon“ raames toimub 15.11.2017 kuni 31.12.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)


2. OSALEMISE TINGIMUSED
2.1. Tarbijamängus võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad vähemalt 12-aastased kodanikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ ja kampaania läbiviimisega seotud firmade (Nordic Aviation Group AS-i ) töötajad ja nende pereliikmed.
2.2. Osaleda on lubatud inimestel, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi.

3. TOIMUMISE AEG:
3.1. Tarbijamäng toimub 15.11 - 31.12.2017

4. AUHIND JA TINGIMUSED
4.1. Tarbijamängu auhinnaks on Nordic Aviation Group AS-i poolt edasi-tagasi lennupiletid Horvaatiasse Rijekasse 2 täiskasvanule ja 2 lapsele vanuses 0-17 eluaastat. Samuti kohapealne majutust.
4.2. Auhind sisaldab lennupileteid Rijekasse Nordica otselendudega. Lisaks kohapealset majutust.
4.3. Auhind on nimeline ning ei kuulu edasi kinkimisele. 
4.4. Auhind tuleb ära kasutada ühe tervikuna, st maksimum neljakesi koos ja mitte eraldi või eri aegadel.
4.5. Alla 18-aastased isikud võivad auhinnareisile minna vaid koos vanema või seadusliku hooldajaga.
4.6. Auhinnareis kehtib reisimiseks perioodil 9.06.-30.06.2018, vabade lennukohtade olemasolul.
4.7. Auhind loositakse välja hiljemalt 10.01.2018.
4.8. Korraldaja võtab võitjaga auhinna üleandmiseks personaalselt ühendust hiljemalt ühe nädala jooksul pärast loosimist. Auhind edastatakse võitjale elektrooniliselt või paberkujul kinkekaardina.

5. AUHINNA ANDMISE KORD
5.1. Auhinna võitja peab tõendama oma isiku vastavust vastavalt tarbijamängus registreeritud infole.
5.2. Auhind väljastatakse tarbijamängus osalenud isikule.
5.3. Võitja peab ette teatama reisikuupäevade valikust vähemalt 30 päeva. Kui võitja ei ole hiljemalt 31.05.2018 sobivaid reisikuupäevi välja valinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.
5.4. Reisijal peab olema garanteeritud piisavate rahaliste vahendite olemasolu reisi ajal.
5.5. Korraldaja ei vastuta võidureisi ära jäämise eest reisijatest tulenevatel põhjustel. Kui võidureis hilineb või jääb ära Korraldajast mitteolenevatel põhjustel, ei korva Korraldaja reisikahjusid ega uute piletite vormistamisega seotud kulutusi.
5.6. Kampaania peaauhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas, välja arvatud juhul, kui peaauhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.
5.7. Kui Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada (v.a kampaania Korraldaja süü tõttu), ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

6. LOOSIMINE
6.1. Auhind loositakse välja hiljemalt 10.01.2018.
6.2. Võitjate nimed avaldatakse hiljemalt loosimisele järgneval päeval Apollo Facebooki lehel ja Apollo kodulehel aadressil www.apollo.ee.

7. OSALEMINE
7.1. Kampaania auhinna võitmiseks peab ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ning täitma kaupluses loosisedeli. Kampaanias osalemiseks peab ostu hetkel olema juba Apollo klubi liige või liituma Apollo klubiga.

8. LISAINFORMATSIOON
8.1. Tarbijamängu auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega sularahaga.
8.2. Korraldaja kasutab kampaanias osalevate isikute andmeid Apollo andmebaasis. Isikud, kes täidavad loosisedelil oleva välja „Soovin liituda Nordica uudiskirjaga“ andmed edastatakse Nordic Aviation Group AS-le. Uudiskirjaga liitumisel annad nõusoleku oma nime ja e-postiaadressi säilitamiseks ja kasutamiseks ettevõtte Nordica pakkumiste saamise eesmärgil. (Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta).
8.3. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
8.4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.
8.5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
8.6. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee.
8.7. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.