Nüüd tasub osta kogu koolikaup Apollost, sest kõik Apollo Klubi liikmed, kes ostavad 3.08 - 4.09 Apollost 30 € eest koolikaupa osalevad KAHE superpileti loosis.

 

Täpsemad kampaania reeglid:
1. Kampaania toimumise aeg 3.08-4.09.2016
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336000, e-post: info@apollo.ee)
3. Kampaanias loositakse välja 2 Apollo Superiletit. Superpiletiga saab aasta lõpuni käia piiramatult Apollo Kinos.
4. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 30 € väärtuses koolikaupa. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
5. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil ostnud koolikaupa.
6. Kampaania auhinna võitjad kuulutatakse välja 7.09 Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Kõigi võitjatega võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
7. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Võitja saab oma superpileti võitmise hetkel 1x edasi kinkida. Superpilet on nimeline ja kehtib vaid nimeliselt, isikut tõendava dokumendi alusel.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee/uudised/