Rammsteini kontserdi 2 piletit võitis Urmas Helenurm. Palju õnne!

Kõik, kes ostavad endale Apollo kauplustest või e-poest kampaania perioodil 19.05-2.06 „Rammstein: Paris“ DVD, CD või Blu-Ray osalevad kontserdipiletite loosis. 
*Loosis osalemiseks peab olema või liituma Apollo Klubiga.

Raskerocki ansambli Rammstein uue albumi leiad siit. Juba esimesest minutist absurdsed detaile ja šokeerivaid kontraste sisaldav teos "RAMMSTEIN: PARIS" koosneb 22 loost  ja kestab 128 min. "RAMMSTEIN: PARIS" on nimetatud parimaks rokk-kontsertfilmiks läbi aegade, olles kunstiliselt ja dramaturgiliselt geniaalselt lavastatud.

Rammstein esineb 11. juunil Eestis, Tallinna Lauluväljakul. Kontsert on välja müüdud!

Võitjatega võetakse ühendust ning saadetakse kontserdi pääsmed e-mailile!

Kampaania reeglid:
1. Kampaania toimumise aeg 19.05-2.06.2017.
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ (Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee) 
3. Kampaanias loositakse välja kaks pääset ühele võitjale Rammsteini kontserdile.
4. Kampaania auhindade loosis osalemiseks tuleb osta Apollo kauplusest või e-poest kampaania perioodil 19.05.-2.06 „Rammstein: Paris“ DVD, CD või Blu-Ray  ning olema Apollo Klubi liige või hakkama Apollo Klubi liikmeks enne ostu sooritamist. Liituda saab ka Apollo kodulehel www.apollo.ee/apolloklubi.
5. Kampaania auhinnad saab kätte, kokkuleppel Apollo turundusega. 
6. Kampaania auhinna võitja kuulutatakse välja 2. juunil 2017 Apollo kodulehel www.apollo.ee, Apollo Facebookis ning võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil.
7. Võitja saab kampaania auhinna kätte isikut tõendava dokumendi esitamisel.
8. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ ja Apollo Kohvikud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee.