Kas oled lugenud raamatut "Maffia raha. Kunnari lugu"? Kui veel ei ole, siis soovitame Sul seda teha, sest Kirjastus Mart koduleheküljel toimub raamatu teemaline auhinnamäng, mille auhinnaks on tervisepakett Saaremaa Spa hotellis!

Vasta õigesti küsimusele raamatu „Maffia raha“ sisust  ja võida  puhkus Saarema spa-s kahele  saunaga  sviidis ! Mängu reegleid vaata - www.kirjastusmart.ee


Nädal 7 ( 29.10 – 4.11 ) küsimus:

Mitmendal korrusel, Maakri tänaval, Kunnar elas?


6. nädala küsimus oli:


Mis oli Kunnari esimese telesaate nimi, millele ennustati TV3-s väga kõrget reitingu kohta?

Õige vastus  “Vale pruutpaar” 

Õigesti vastanute vahel naeratas loosiõnn Rita Vuchmannile, kes on ka järgmine finalist. Õnnitleme!


"Maffia raha. Kunnari lugu" puhul on Eesti elu varjatum pool eluloona esmakordselt raamatukaante vahel!

Autor raamatust: "Elu on kui kitsas mägitee, mille iga kurvi taga ootab ees uus ja tundmatu seiklus. See on kui kuristiku kohal kõõlumine, kus kindel on vaid üks – kui oled sinna kord sattunud, on ainus võimalus edasi liikuda, sest tagasipöördekohti sellel teel pole. Kunnari lugu on üks sellistest. Turvalisse, armastavasse ja üksmeelsesse perekonda sündinud poisikese elu algab tegemistega lapsepõlve mängudemaalt. Noormehe ikka jõudes võtab see aga täiesti ootamatu kursi ning pöörab ohtlikule ja käänulisele teele, mille kurvide taga tuleb silmitsi seista nii metsikute peadpööritavate seikluste ja kirgliku armastuse kui elu ja surmaga. Kuidas noore mehe tee viib ta jõhkra režiimiga Venemaa vanglatesse ja sealt edasi Eesti maffia karmide mängude juurde, samuti paljudesse teistesse haaravatesse sündmustesse, saad teada käesoleva raamatu lehekülgedelt."

Põnevat lugemist ja head loosiõnne!