Alustava investori käsiraamat

Täiesti algusest reaalsete tehinguteni
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes
Taavi Pertman on tänaseks vahelduva eduga investeerimismaailmaga kokku puutunud juba üle 10 aasta. Selle käigus on “soetatud” palju õppetunde ja saadud lugejate käest hindamatut tagasisidet selle kohta, mis nende jaoks on töötanud ja mis mitte.
Kogu see kogemus ja info on kokku pandud võimalikult lihtsate sammudega raamatusse "Alustava investori käsiraamat", et tuua sinuni raamat, mida autor ise oleks tahtnud oma investeerimisteekonna alguses omada.
See on teos, mille võiks investeerimismaailmas täielik võhik kätte võtta, ning peale läbilugemist ja harjutuste kaasa tegemist, on temast raamatu lõpuks saanud investor. Esimesed tehingud on tehtud ja edasiseks vajalikud baasteadmised kergelt väikeste sammude kaupa omandatud.
Raamatust saad teada:
• Mis on investeerimine ning kas ja miks peaksid seda tegema.
• Millised on sinu finantseesmärgid ja -unistused ning mida peaksid nende saavutamiseks tegema.
• Kuidas oma sissetulekust investeerimiseks edukalt raha leida.
• Investeerimise põhitõdede, erinevate varaklasside ja investeerimisvõimaluste kohta.
• Millised investeerimisviisid on alustava investori jaoks kõige lihtsamad ja kuidas neid samm-sammult rakendada.

Nagu ütles raamatut lugenud Kristel:
"Olen veel algaja investeerimistega, aga selle lühikese ajaga olen lugenud väga palju erinevaid raamatuid. Alustava investori käsiraamat on tõesti lihtsaim ja selgeim käsiraamat alustavale investorile."

Raamatu 3. trükk on oluliselt täiendatud nii eelmiste trükkide lugejate tagasisidest kui ka aastate jooksul mentorluse kohtumistel korduvalt esile kerkinud teemadega.
Tarne 1-3 tööpäeva
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes