Creativist "Ideemärkmik"

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
23,70 €
Tavahind: 24,95 €
Saadavus kauplustes
Creativist Ideemärkmik on äriideede planeerija ehk töövahend ettevõtjale. Pane kirja oma parimad äriideed toote või teenuse jaoks, visualiseeri ja planeeri nende elluviimist!

Creativist Ideemärkmik aitab saada sinu äriideele visuaalse ja läbimõeldud selguse. Ideemärkmikus saab luua kuni 7 ideed. See võtab iga idee algusest lõpuni kokku läbi probleemi defineerimise, lahenduse genereerimise ja idee elluviimise planeerimise. Iga idee jaguneb kolme faasi, mis loob struktuuri toote või teenuse brändi genereerimiseks. Selle efektiivseks kasutuseks on lisatud ka spikker, mis annab juhiseid ja nõuandeid iga faasi jaoks, ning täpilisi, tühje kui ka joonelisi lehekülgi, et kõik mõtted ühte kohta kirja saaks. Ideemärkmikus on võimalik teha mõttekaarte, ajurünnakuid, kirjutada kui ka joonistada.

Creativist Ideemärkmik on töövahend igale ettevõtlikule inimesele. See on suurepärane kingitus nii alustavatele kui ka juba toimetavatele ettevõtjatele, tootedisaineritele, turundajatele, projektijuhtidele, vabakutselistele disaineritele ja arendajatele, ürituste korraldajatele, fotograafidele, ilutehnikutele – ehk siis praktiliselt igaühele kes pakub teenust või toodet.

Ideemärkmik on suurepärane kingiidee mehele ja naisele, kui ka äripartneritele ja kolleegidele. See on töövahend, mis annab ette juhised eduks ja samas ka vabaduse, et lasta oma mõtetel lennata. Kingi endale ja oma lähedastele või kolleegidele väärtuslik töövahend unistuste ellu viimiseks!

- Formaat: A5 (148 x 210 mm)
- Kaaned: Kõvaköide / Hardcover
- Lehekülgi: 150 lk
- Sisu: Sisukord, sissejuhatus, spikker näidetega, idee sisulehed x 7, märkmelehed (joonelised, täpilised, tühjad), lõpusõnad
- Järjehoidmine: Järjehoidja
Tarne 1-3 tööpäeva
23,70 €
Tavahind: 24,95 €
Saadavus kauplustes