AENO DB8 elektriline hambahari

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores
Professionaalne hambakatu puhastamine - Kaasas on kõik vajalikud tarvikud optimaalse ja tõhusa igapäevase suuhügieeni tagamiseks(hambahari, hambakatu eemaldaja, peegel). Erinevate tarvikute kasutamine tagab muljetavaldava tulemuse ja eemaldab hambakattu isegi raskesti ligipääsetavatest kohtadest.
x10 efektiivsem kui manuaalne hari - Sonic hambahari eemaldab hammaste pinnalt ja piki igemepiirkonda palju rohkem hambakattu kui manuaalne hambahari ilma igemeid või emaili kahjustamata.
3 puhastusrežiimi - Valige enda jaoks parim režiim: pehme, puhas või valge, olenevalt konkreetsest vajadusest.
Aku taseme näit - Jälgige oma hambaharja aku taset seadme korpusel oleva LED-indikaatori abil.
30 000 vibratsiooni minutis - Kõrgsagedusliku vibratsiooni tulemusena kiirusega 30 000 liigutust minutis tekib suuõõnes hambapastast ja bioloogilistest vedelikest hapnikuga küllastunud peen vaht, mis tungib raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ja eemaldab hambakattu.
30-sekundiline harjamisala vahetamise meeldetuletus - AENO hambaharjades sisalduv nutikas süsteem tuletab teile tõhusama hügieeni tagamiseks viivitamatult meelde, et peate vahetama harjamisala 4 korda iga 30 sekundi järel.
Ideaalne tundlikele igemetele, breketitele, hambaimplantaatidele.
Harjapea vahetamise meeldetuletus - Teate alati, millal harjapead vahetada: niipea kui sinise indikaatori harjased muutuvad valgeks, on aeg käes.
Kuni 100 päeva ilma laadimiseta - Üks täislaadimine tagab kuni 100 päeva igapäevast kasutamist. Võtke AENO hambahari endaga kaasa ja hoidke suuhügieeni mugavalt kõikjal, kus viibite!
Veekindel korpus (IPX7 reiting) võimaldab kiiresti loputada kogu hambaharja jooksva vee all või pesta hambaid duši all.
Komplekti kuulub: Hampahari,laadimisjuhe, 1 harjapea, hamba peegel ja hambakatu eemaldaja
Harjapead on keskmise kõvadusega
Ühilduvad tarvikudADBTH7-8 - harjapead valged
Keskmine aku kestvus100 päeva
Aku maht800 mAh
Täislaadimise aeg4 tundi
KaitsestandardidIPX7
Delivery 7 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores