Aura juhised, kuidas olla terve ja tunda end hästi

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Kas te ei tahaks olla võimeline ise nägema oma energiatasemete, tervise ja isegi hingelise arenemise saladusi? Õppides iseenda ja teiste inimeste aurasid lugema ja tõlgendama, avaneb teie ees täiesti uus maailm. Selles üksikasjalikus juhendis paljastab ekspert Jane Struthers teile, kuidas arendada oma kaasasündinud võimet näha aurasid. Ta selgitab, kuidas tõlgendada aurade kuju ja värvust, kuidas puhastada ja kaitsta oma aurat ning millisel moel võib aurade lugemine muuta kõiki teie elu aspekte alates inimeste vahelistest suhetest kuni karjääri ja terviseni.

See on oluline juhend kõikidele, kes tahavad iseenda arendamiseks ja isiklikuks kasvamiseks avastada aurade lugemise võimed.


Jane Struthers on täiskohaga astroloog ja kirjanik, kes on uurinud astroloogiat, tarot, aurasid ja käte lugemist üle 25 aasta. Jane on mitmete astroloogia- ja ennustamisalaste raamatute autor ning on hetkel ajakirja Bella alaline astroloog. Ta on selliste raamatute nagu The Palmistry Bible (Käte lugemise piibel – tõlk) ja The Art of Tea-Leaf Reading (Teelehtede lugemise kunst - tõlk) autor.
Product is sold out!