OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Teie pöörane ja väärtuslik elu. Kuidas igas vanuses endast parim anda

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
29,40 €
Regular price: 30,95 €
Availability in stores
Noorena tundub elu olevat valikute lõputu risttee. Ühel hetkel, mil te ei pea ennast enam nii „nooreks“, võite möödunud elule tagasi mõeldes tabada end arutlemast, kuidas olete enda elus just siia jõudnud. Või siis märkate tulevikule mõeldes end küsimas: „Kuidas edasi?“


Taipamine, et aeg ja valikud ei ole lõputud, on ühtaegu hirmutav ja põnev. Just nüüd ongi parim hetk, et teha enda teekonnast vahekokkuvõte ja mõelda välja, kuidas ja milliste võtetega oma ülejäänud elu igast väärtuslikust momendist võtta alati vaid parim.

„Teie pöörane ja väärtuslik elu“ on silmi avav ülevaade sellest üllatavalt vabastavast protsessist. Uusimatele murrangulistele teadusuuringutele tuginedes on tunnustatud psühholoog Maureen Gaffney kirjutanud praktilise ja inspireeriva juhendi aja kulgemisega leppimisest ja elu väärtustamisest. Ta uurib, mida igas eluetapis – imikust vanaduspõlveni – õpitakse, ja mis kõige tähtsam – selgitab, kuidas minevikus toimunust ja east hoolimata on alati võimalik leida parem tee edasiliikumiseks.

Sügav ja rahustav raamat muudab teie mõtlemist, viib teid ühendusse tegeliku minaga ja aitab saavutada kontrolli elu üle. Ja peamine – see annab võimaluse vaadata tulevikku optimistlikult ja rõõmuga.

„Teie pöörane ja väärtuslik elu“ on raamat, mis kujundab põhjalikult ümber teie arusaamise ajast ja näitab teile, et iga vanus võib olla parim vanus.


Dr Maureen Gaffney on tunnustatud kliiniline psühholoog ja taskuhäälingu juht, kel seljataga silmapaistev akadeemiline karjäär. Juhtimisele ja organisatsioonilistele muutustele spetsialiseerunud konsultandina teeb ta koostööd mitmete rahvusvaheliste ettevõteteg,a, nagu näiteks Intel, Hewlett-Packard, Microsoft ja Google. Dublinis elav Gaffney on kahe bestselleri autor.
Delivery 1-3 workdays
29,40 €
Regular price: 30,95 €
Availability in stores