OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Loomingu Raamatukogu 19-20/2023 Krisztina Tóth.Piksel

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
6,65 €
Regular price: 7,00 €
Availability in stores
„Piksel“, alapealkirjaga „Tekstikeha“, koosneb kolmekümnest lühijutust, mis räägivad isiklikke lugusid ihadest, suhetest, petmistest, lootustest ja otsingutest. Tegelasi on palju, nad satuvad eri aegades ja ruumides kokku ja lähevad jälle lahku, igaks looks annab kõneainet mõni kehaosa. Motiivid aga korduvad ja varieeruvad nagu elus ikka ning hakkavad otsekui muuseas kujundama üht suuremat pilti, avatud võrgustikuga tekstikeha, mis pakub alati üllatusi ja uusi võimalusi.
Krisztina Tóth (sünd. 1967) on ungari luuletaja, novellist, lastekirjanik, tõlkija ja kunstnik. Ta on Ungaris üks loetumaid ja mõjukamaid autoreid, ning oma tundliku sotsiaalse närvi, naiste vaatepunkti väljatoomise ja täpse ja humoorika lüürilis-melanhoolse kujundikeelega on ta oluliselt avardanud ungari kirjandust. „Piksli“ lood on ühed parimad näited Ungaris väga populaarsest niinimetatud kolumnnovelli žanrist.
Delivery 1-3 workdays
6,65 €
Regular price: 7,00 €
Availability in stores