Kampaania „September on lastele“ 350 € kinkekaardi võitjateks osutusid:
Maris Talv-Laugen
Ranno Põldme
Ave Kartau

Võitjatega võtame peagi ühendust!

Kõik kes ostavad Apollost kampaania „September on lastele“ ajal 11.-30.09 30 € eest osalevad 3 x 350 € väärtuses Apollo kinkekaartide loosis. Apollo kinkekaarte saab kasutada nii e-poes, kauplustes kui kinodes ja mahlabaaris Blender! Võitjale soovitame täiendada enda raamaturiiulit, vaadata kinos ära kõik uued filmid või toituda tervislikult – elamusi igale maitsele!

Apollodes on kampaania "September on lastele", kus on sooduspakkumises sadu lasteraamatuid soodushinnaga kuni -70% ja palju filme ning mänge ja mänguasju kuni -50%! Kokku on kampaanias lausa üle 400 sooduspakkumise, mille hulgas iga laps leiab kindlasti oma lemmiku.

Vaata sooduspakkumisi www.apollo.ee/lastele

Kampaania reeglid

1. Kampaania, “September on lastele“ raames toimub 11.09.2017 kuni 30.09.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on 3 x 350 € väärtuses Apollo kinkekaarte.
4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. 
5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.
6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 30 € väärtuses tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 30 € ostu.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 5.10.2017. Võitjad avalikustatakse Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
10. Apollo kinkekaardid väljastatakse Apollo kauplusest.
11. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee 
12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.