Kiika sisse

Heas vormis 50+

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes
Korrapärane treenimine aitab kauem ja tervemana elada, ükskõik, millal treenimisega pihta hakata. „Heas vormis 50+“ harjutused toetavad tervist igas vanuses, kuid viiekümnestel ja vanematel aitavad need aeglustada vananemisega seotud muutusi kehas ja ära hoida mitmeid haigusi.
Kui tahate silmanähtavaid muutusi, mis parandavad ühtaegu nii välimust kui ka enesetunnet, siis peitub lahendus jõuharjutustes. Järjepideva ja hästi kavandatud jõutreeninguga saate keha heasse vormi. Lihaste ja liigeste tervise eest hoolitsemine tähendab ka tähelepanu pööramist nende liikuvusele. Suur rühm harjutusi on suunatud kehaosadele, mis tuleb hoida nõtkena: kael, õlad, küünarnukid, randmed, põlved, puusad ja hüppeliigesed. Kui teha harjutusi järjepidevalt, parandavad need vereringet ja suurendavad painduvust.
Raamatus olevad lihtsasti järgitavad sammsammulised juhised õpetavad tegema harjutusi õigesti ja ohutult. Fotosid täiendavad elutruud anatoomilised joonised annavad täpse pildi, millised lihased on kaasatud.
Järjepidevalt treenides märkate üsna kiiresti, kuidas keha muutub tugevamaks ja sitkemaks ning toonus paraneb.
Tarne 1-3 tööpäeva
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes