Jõulumees ja muid tõestisündinud lugusid

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes
Elas kord… noormees nimega Justin Petrone. Ta elas Lõuna-Londonis urkataolises toas koos ühe eesti naisega, keda ta täielikult ei usaldanud, aga kelle poole teda nagu magnetiga tõmbas. Ta oligi selline noormees, keda tõmbas just mitteusaldusväärsete naiste poole.
Igal hommikul kõndisid nad koos raamatukokku ja avasid seal oma kaustikud. Justini loo tegevus toimus päkapikumaal, heaoluühiskonnas, kus asjad olid ammu kehvad, kuigi välja see veel ei paistnud.
Möödus palju aastaid, sündis lapsi, raamatuid, seiklusi… Kuni eesti naine küsis: „Kas sinu päkapikumaal on tegeldud ka selle suure laeva põhjaminekuga?“
Ja Justin läks tagasi päkapikumaale, oma ammu alustatud loo sisse. Suur laev lebas merepõhjas ja sinna oli vaja saata salajane ekspeditsioon. Kas mässumeelsed päkapikud Kusti, Omar ja Sigbritt suudavad paljastada vandenõu? Ja mida teha, kui kahtluse alla langeb isegi tõeline jõulumees?
Lisaks päkapikuteemalisele raamjutustusele on kogumikus ajakajalised lood: Tinderist, õunakompotist, Vargamäest, Setomaast, kummitavast külast, Jaak Joalast, võlurattast, Ringo Starrist ja muust.
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes