OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Kaardid Superligitõmbaja

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes
52 KINNITUST, ET AIDATA SUL PRAEGU LUUA PIIRITUT KÜLLUST
Superligitõmbajaks olemine tähendab, et see, mida usud, on see, mida saad. See vaimustav kaardipakk aitab sul luua ühenduse Universumiga ja elada kooskõlas Vaimuga, et saaksid osa heaolu voost ja arendaksid oma suurepäraseid ligitõmbaja võimeid. Alistu sellele rikkalikule praktikale ja jälgi imede sündi.
Micaela ja mina lõime selle teose, et inspireerida sind elama elu, mis on täis rõõmu, armu, kergust ja jõudu. Kaartide sõnad ja pildid tuletavad sulle armastavalt meelde lõbutsemist, heaolu ja soovide ligi meelitamist. Ava kaardipakk, vali kaart ja pea meeles, et oled superligitõmbaja.
Gabrielle Bernsteini raamatud „The Universe Has Your Back“, „May Cause Miracles“ ja „Miracles Now“ on New York Timesi bestsellerid. Teda esitleti Oprah’ „Super Soul Sunday“ saates kui järgmise põlvkonna mõtteliidrit ja Oprah Winfrey Network valis Gabrielle’i osaks Super Soul 100-st, mis on 100 teerajajast koosnev dünaamiline inimeste rühm, kelle visioon ja elutöö toovad maailma kõrgema taseme teadvust. New York Times nimetas teda uueks eeskujuks. www.gabbybernstein.com
Micaela Ezra on Austraalia illustraator, tekstiilidisainer ja kahe lapse ema, kes elab New Yorgis. Ta on AHYINi asutaja – see on nüüdisaegsete judaismi esemete kollektsioon, mis on kujundatud ja loodud terviklike vaimsete kavatsustega. www.micaelaezra.com
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes