Kaardimäng NIMETA MIDAGI!

5 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
8,99 €
-25%
Tavahind: 11,95 €
Saadavus kauplustes
Lauamäng NIMETA MIDAGI! on lihtne, heasüdamlik, siiras ja lõbus kogupere seltskonnamäng, mis muudab iga koosolemise ägedamaks!

Mängida saab nii pere, sõprade kui ka uute tuttavatega. Kodus, sünnipäevapeol, koolis vahetunnis, sõpradega piknikul, külas viibides, aga ka teel olles autos, bussis, rongis, lennukis – ühesõnaga, kus ja kellega iganes.

NIMETA MIDAGI! mängu saab mängida mitmel viisil ja nalja saab kindlasti: suurema tempoga ja võidu vastates kuuleb ka lihtsatele küsimustele ootamatult lõbusaid vastuseid.

„Nimeta midagi, mis teeb rikkaks.“
„Nimeta midagi, mida vanaisad teevad.“
„Nimeta midagi, mis tuleb ringiga tagasi.“

Mäng käib nii: võtke kordamööda 1 kaart. Kaardi võtja loeb ette küsimuse. Kes esimesena vastab, saab kaardi endale. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.

Saab ka nii: võtke kordamööda 1 kaart. Kaardi võtja loeb ette küsimuse. Kaasmängijad kirjutavad vastuse paberile/telefoni. Seejärel ütleb kaardi ettelugeja oma vastuse ning saab 1 punkti iga kaasmängija sama vastuse eest. Punktiarvestuseks paber/pastakas või telefon. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

Karbis on:
• 66 „Nimeta midagi…“ kaarti
• 2 jääd vahele kaarti
• 2 oma küsimuse kaarti

Mugavad ja käepärased (60x88 mm) kaardid on kaetud tugevdava matt-laminaadiga.

Vanusele 7+
Parim 2–10 mängijat
Mänguaeg 30–60 minutit

Mõeldud ja tehtud Eestis!
Tarne 1-3 tööpäeva
8,99 €
-25%
Tavahind: 11,95 €
Saadavus kauplustes