Pühendatute Õpetus

5 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes
Mis on elu mõte? Kas elu on õiglane? Kas surmaga saabub lõpp? Kas inimene on evolutsiooni kroon? Kas universumis on kõrgemat jõudu?
Kui need küsimused on Teile tähtsad, siis on see raamat Teie jaoks. Tõenäoliselt ei ole Teid rahuldanud mitmed vastused, mida on pakkunud teadus, religioon või filosoofia.
Pythagorase teadmistesüsteem – hülosooika – annab selgituse nii neile kui paljudele teistele küsimustele. Tervikliku süsteemina selgitab hülosooika, et olemasolu on kolme võrdväärse aspekti – aine, teadvuse ja liikumise – elav ühtsus. Elu mõte on teadvuse areng aines, igas aine aatomis.
Selle vajaliku eluteadmise on meieni toonud Rootsi esoteeriline filosoof Henry T. Laurency, kes töötas rohkem kui keegi teine selle heaks, et anda hülosooikat edasi meie aja inimesele mõistetavas vormis. Eesti keeles on 2006. aastal ilmunud Henry T. Laurency „Tõhususe filosoofia“ ja „Sfinksi kolm küsimust“.
Lars Adelskogh on aastakümneid avaldanud paljudes keeltes Henry T. Laurency kirjutisi, mille maht ulatub nelja tuhande leheküljeni. Oma teosega „Pühendatute õpetus“ soovib ta anda kergesti haaratava sissejuhatuse esoteerilisse filosoofiasse ja hülosooikasse.
See raamat on sõltumatutele otsijatele. Kergitage loori ja astuge senitundmatusse maailma.
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes