OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

CD Duo ObSolute - O vis aeternitatis

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
14,20 €
Обычная цена: 14,95 €
Наличие в магазинах
Duo ObSolute (Riivo Kallasmaa - oboe, Jaanika Kuusik - sopran) repertuaari kuuluvad laulud 9. sajandist kaasajani ning seda kokkukõla on kirjeldatud kui maagilist sulamit vokaalsetest võimetest ja instrumentaalsest virtuoossusest. Väga haruldane oboe ja inimhääle liit kõlab loomulikult ja soojalt justnimelt sarnaste tämbrite tõttu, samas olles piisavalt iseseisvad, et ennast kaotamata teineteise kõlakvaliteete võimestada.
Albumil “O vis aeternitatis” (tõlkes: "Oo, igaviku jõud") kõlavad uutes seadetes nii ladinakeelsed gregooriuse laulud kui ka eestikeelsed rahvakoraalid. See on vaheldusrikas põimik keskaja, rernessansi ja rahvakoraali viisidest, millele on delikaatselt antud uus tõlgendus, kõlapind ja hingamine. Põnevaid kõlasfääre lisavad ka inglissarv, hiiu kannel ja maagilised klaasid. See muusika on kui sissepääs möödunud aegadesse, kohtumisvõimalus vanade hingede ja nende lausutud palvesõnadega.
Доставка 1-3 рабочих дня
14,20 €
Обычная цена: 14,95 €
Наличие в магазинах