Eesti & Geopoliitika II

Vello Leito  (Автор)
Triloogia „Eesti & geopoliitika“ II köide sisaldab 200 lehekülge ja 15 joonist. Kasutatud on 100g G-Print paberit, kõvakaas köidet, mille katteks on faktuurne tumesinine miradur ja kaanel hõbedane fooliumtrükk.

Triloogia I köide käsitleb geopoliitikat üldiselt. On antud mõiste ´geopoliitika´ definitsioon, lahti on räägitud geopoliitika kui teaduse, meetodi ja praktika ülesehitus, selle instrumentide kirjeldused, on antud juba väljakujunenud geopoliiliste ruumide kirjeldused jne.

Triloogia II köide keskendub tänase päeva maailma geopoliitilise seisu kirjeldamisele. Käsitletud on geopoliitika olemuslikku arenguhüpet, mis leidis aset 2000. aastal. Suurt tähelepnu on pööratud sihiteadlikele III maailmasõja sütitamise katsetele ja selleks kasutatavale võtetele nii verbaalsel tasandil kui sõjaliste konfliktide tekitamise tasandil. Põhjalikult on faktoloogilisel lahti räägitud Venemaa Föderatsiooni vastu suunatud süüditused agressiivsuses, nagu Gruusia sõda, Krimmi taasliitmine Venemaa Föderatsiooniga, Kagu-Ukraina separatism, lahti on faktoloogiliselt räägitud ka endise presidendi Janukovõtši võimult kõrvaldamise vägivaldne mehanism, Malaisia reisilennuki MH-17 allatulistamisega seonduv faktoloogia jne.

Usun end olevat ajaloos esimene, kes avas 1987. aasta 1. juulil jõustunud Ühendatud Euroopa Akti (ÜEA) fundamentaalse ja seniavalikustamata olemuse, avasin selle kui inversioonse koopia Molotov-Ribbentropi paktist. ÜEA-le on antud minu poolt ka olemuslik analoog kirjapildis: ÜEA = MRP2-1987. Lahti on kirjutatud, miks MRP2-1987 tagab, et Venemaa Föderatsioon põhimõtteliselt ei ründa Baltikumi ega ka ühtegi teist riiki.

II köites on lahti kirjutatud neli võimalikku edasist arenguvarianti seonduvalt globaalsete suundumustega ja eraldi seonduvalt Eestiga. Käsitletud on põhjalikult 2004-2008 aastate kinnisvaramulli anatoomiat, sest uus kinnisvaramull on Eestis kiirelt paisumas. Raamatus on kolm olulise kaaluga lisa. Triloogia III osa hakkab käsitlema globaalset majandust nii maailma kui Eesti majanduse tasandilt vaadatuna, ja seda esmajoones geopoliitilisest vaatevinklist ja ilmub 2017. aasta sügisel.

Endast. Sündisin 1941. aastal Iisakus, lõpetasin TTÜ automaatika-telemehaanika eriala. Edasi töötasin 8 aastat Elektrotehnika Teadusliku Uurimise Instituudis, neli viimast aastat vanem-teadusliku töötajana. Seejärel jätkasin väljatöötajana-leiutajana. Olin palju aastaid Eesti Leiutajate Liidu aseesimees. Poliitikasse tulin 1991. aastal Eesti Komitee juhatuse mittekoosseisulise nõunikuna. 1993ndal aastal olin asutajaliikmeks Tuleviku Eesti Erakonnale mille praegune nimi on Eesti Iseseisvuspartei. Olin partei esimees 12 aastat. 2015. a. aprillis astusin parteist välja. See oli paratamatu, sest nii sain täita missiooni - kirjutada raamat vaid kontrollitavatele faktidele toetudes, ilma poliitilise kallutatuseta ükskõik millises suunas.
Доставка: 7-14 рабочих дней
Kоличество
18,00 €
Apollo Club price: 17,10 €
Наличие в магазинах
  • Kод продукта: 65041144
  • Штрихкод: 9789949811144
  • Дата введения статьи: 24 окт. 2016 г.
  • Aвтор: Vello Leito
  • Год: 2016
  • Язык: Эстонский
  • ISBN: 9789949811144
  • Формат Книги: Твердая обложка
  • Cтраницы: 200
  • Pазмеры: 215x150

Последние отзывы

Средняя оценка missing (0 всего проголосовавших)
5 звезд 0
4 звезд 0
3 звезд 0
2 звезд 0
1 звезд 0
Поделитесь своими мыслями с другими клиентами
Добавить в корзину...
Adding to Wishlist...
Закрыть
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
First name is not valid.
This is not an email address.
Email address is required.
This email is already registered.
This is not an email address.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Enter a valid password.
Пожалуйста, введите 6 или более символов.
Please enter 16 or less characters.
Passwords are not same.
Isikukood/reg nr. puudub.
Reg nr. puudub.
Firma nimi puudub.
There is already an account with this personal/company code
Invalid Estonian personal code
Это поле обязательно для заполнения.
Birthday field is not valid.
Email, identification code or password is wrong.