OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Смотреть

Mõtlemist muutes rikkaks saamise päevaraamat

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
20,85 €
Обычная цена: 21,95 €
Наличие в магазинах
Kui Napoleon Hilli raamat „Mõtlemist muutes rikkaks“ loetleb läbi ajaloo edukaimateks inimesteks peetud isikute edu saavutamise aluseid ja valemeid, siis sinu käes olev „Mõtlemist muutes rikkaks saamise päevaraamat“ aitab needsamad eduvalemid praktiliste juhiste ja harjutuste kaudu ellu rakendada.

Esmalt tõstab päevaraamat rõhutatult esile raamatust „Mõtlemist muutes rikkaks“ 13 kõige olulisemat edu seadust koos võtmesõnumite, sissevaadete ja mõistust kirgastavate ideedega ning seejärel pakub võimaluse nendele põhimõtetele tuginedes välja töötada oma soovide ja eesmärkide saavutamiseks vajalikud harjumused ja tegevused.

Päevaraamat toimib praktilise töövihikuna, mis sisaldab teooria kõrval ka lünki, kuhu saad juhendatult üles kirjutada ja hoida tähelepanu keskpunktis kavatsused ja tegevused, mis hakkavad looma pikaajalisi eduharjumusi.

Eesmärkide elluviimiseks on vaja kirge, otsustavust, kujutlusvõimet, teadmisi ja tegutsemist, aga ka head juhist planeerimiseks ning järjepidevuse hoidmiseks – just selleks on see päevaraamat hea abivahend.

Vii oma unistused päriselt ellu koos „Mõtlemist muutes rikkaks saamise päevaraamatuga“!

Доставка 1-3 рабочих дня
20,85 €
Обычная цена: 21,95 €
Наличие в магазинах