Õpin ise. Ristsõnad ja sudokud

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Raamat „Õpin ise. Ristsõnad ja sudokud“ sisaldab paraja portsu sõnamõistatusi ja numbrimänge, mida lahendades saab oma teadmisi proovile panna ja loogikat harjutada nii eelkooliealine kui ka algklassis käiv laps.

Ristsõnad keskenduvad eelkõige loodusele – põnevale looma- ja linnuriigile ning taimedele. Küsimused puudutavad nii Eesti kui ka võõramaiseid karvaseid-sulelisi-uimelisi, lehelisi-okkalisi-õielisi. Loomariik on siin esindatud alates aegade hämarusse kadunud dinosaurustega kuni väikeste mutukateni, kes meie kõrval iga päev oma asju ajavad. Hea on meelde tuletada, mitu silma on ämblikul, kes on ainus lendav imetaja või see imeloom, kellel pidevalt uued hambad kasvavad…

Vastused, mis ruudukesi tähtedega täites välja tulevad, annavad teada palju huvitavaid fakte meid ümbritseva maailma kohta. Siit leiab nii kergemaid kui ka raskemaid küsimusi – ja lahendamist jagub üsna mitmeks päevaks või nädalateks.

Iga lapski teab, et sudoku on loogikal põhinev numbrimäng. Mõni sudoku siin raamatus on väike ja lihtne, teine päris pirakas ja selle võrra hulga keerulisem. Nii et rõõmu õigest lahendusest saab tunda nii matemaatikas esimeste sammude tegija kui ka oma klassi nupukaim taibu.
Товар распродан!