Viimse piirini

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Kunstnik Alexander Kinloch elab üksildasel Šotimaa mäenõlval ning naudib sealset vaikust ja rahu. Ühel päeval koju tulles leiab ta aga eest võrdlemisi ebameeldivad võõrad. Teda rünnatakse ning kui ta mäenõlvalt alla lükatuna maha jäetakse, kumiseb tal kõrvus võõraste küsimus: “Kus see on?” Sellele küsimusele sissetungijad vastust ei saanud, sest Alexander ei tea isegi, mida nad tahtsid. Ning kui ta on sunnitud kasuisa haiguse tõttu Londonisse sõitma, kisutakse ta tagasi reaalsesse ellu ja vägivaldsesse maailma, mille arvas olevat maha jätnud.
Kasuisa ärist on röövitud miljoneid naelu. Üliväärtuslik ratsahobune on ohus. Ja siis pannakse toime mõrv. Nüüd pole Alexanderil enam tagasiteed, sest Kinlochide au ja väärikuse nimel on ta valmis kõigeks, viimse piirini.

Aastaid elukutselise džokina tegutsenud Dick Francis kuulub ka krimilugude autorina oma ala vaieldamatute meistrite hulka. Tema romaanide tegevus toimub enamasti hobuste ja meeste maailmas, tegelaskujud on psühholoogiliselt usutavad, detailid täpsed ja värvikad ning sündmustik kaasakiskuv.
Товар распродан!