Suur tormivaal

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
14,20 €
Tavahind: 14,95 €
Saadavus kauplustes
Tule tagasi Tormivaala-maailma ja saa osa uuest unustamatust seiklusest! Uus ja imetore pildiraamat ülemaailmselt tuntud, paljude auhindadega pärjatud autorilt.

Ühel tormisel ööl, mil tuuled puhuvad ja välgud sähvivad, jutustab Noi vanaema talle loo. See on lugu tüdrukust, vaalast ja sõprusest. Pärast hoolikat järele mõtlemist taipab Noi, et vanaema jutustus võib olla osa temagi loost, mis jääb kestma läbi põlvkondade.

Südamlik uus pildiraamat on ilus järg juba olemasolevatele sama sarja teostele, tähistades lugude võlujõudu ja ühendust, mida suguvõsade arenedes säilitada.

„Suur tormivaal“ sobib kooslugemiseks juba päris pisikese lapsega: raamatu laiem formaat võimaldab nautida täies mahus autori joonistatud detailirohkeid lapsesõbralikke illustratsioone. Iseseisvaks lugemiseks on teos raskusastmelt sobiv lapsele, kes tunneb trükitähti ning harjutab lause tasandil lugemistehnikat ja joonistähtedega kirjutamist.

Autorist:
Benji Davies on illustraator ja animatsioonidirektor. Juba väga väiksena võis teda leida köögilaua ääres istumas ja joonistamas, seda harrastab ta tänase päevani. Ülikoolis õppis ta animatsiooni ja on selle baasil tegelenud arvukate loominguliste projektidega: pildiraamatute, lühikeste joonisfilmide, muusikavideote, reklaamide ja filmitreileritega. Benji raamatuid on tõlgitud ja trükitud väga paljudesse keeltesse üle kogu maailmas. "Tormivaal" oli tema esimene autoriteos. Ta elab Londonis koos abikaasa ja tütrega.
Tarne 1-3 tööpäeva
14,20 €
Tavahind: 14,95 €
Saadavus kauplustes