E-luger PocketBook 741 InkPad Color 16GB (hõbedane)

Värvilise ekraaniga e-luger
5 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
318,25 €
-5%
Tavahind: 335,00 €
Saadavus kauplustes
PocketBook Color – e-lugeri järgmine leht on värviline!

E-luger on eestikeelse menüüga (valikus ka teised keeled).
PocketBook Color tutvustab e-lugemise täiesti uut taset – tänu e-lugeri ePaper E Ink Print Color-tehnoloogiale muutuvad illustratsioonide ja koomiksitega lasteraamatud, haridus- ja erialane kirjandus palju inspireerivamaks ning informatiivsemaks. Samuti on seade varustatud Bluetoothiga ja toetab helifaile.

Värvid E Ink ekraanil

Uus E Ink Kaleido™ ekraan suudab kuvada 4096 värvi, säilitades samal ajal E Ink tehnoloogia kõik unikaalsed omadused. Mustvalges režiimis on ekraani HD eraldusvõime 300 dpi-d, tagades nii e-lehekülje terava kontrasti. E Ink Kaleido™ ekraan demonstreerib sisse lülitatud esitulega parimat ja silmale meeldivaimat optilist toimivust. Lisaks saavad kasutajad muuta iga konkreetse raamatu värvisätteid, kohandades lihtsalt selliseid parameetreid nagu kontrast, heledus, gammakorrektsioon ja küllastus.

Bluetooth ja heli – kõik vajalik raamatukuulajatele

PocketBook Color toetab 6 populaarset helivormingut, mis on hea uudis kõigile heliraamatute ja muusika austajatele. Tänu Bluetoothile saab kasutaja e-lugeri juhtimiseks veelgi suurema vabaduse: saate ühendada juhtmevabad kõrvaklapid ja edastada faile ilma tarbetute juhtmete või adapteriteta. Veel üks kasulik funktsioon on Kõnesüntees, mis võimaldab muuta tekstifailid kõneks ühes 16-st keelest.

Lugemisrõõm „liikvel olles“

Vaatamata suurele ekraanile kaalub PocketBook InkPad Color vaid 225 g, tehes sellest maailma ühe kergeima 7,8-tollise e-lugeri.

Loo oma raamatukogu!

PocketBook Color paistab silma ka 29 erineva vormingu toega – 19 raamatu-, 6 heli- ja 4 graafikavormingut. Seetõttu on seade vormingute arvu osas üks maailma liidreid, pakkudes lugejatele võimalust sisu alla laadida ilma teisenduseta. Lisaks mahutab e-luger 16 GB sisemälu ja kuni 32 GB mälukaartipesa abil tohutut elektroonilist raamatukogu.

Toimivus ja energiatõhusus

E-lugeril on võimas kahetuumaline protsessor, mis võimaldab kõigi ülesannetega hõlpsalt toime tulla: failide kiire avamine, sujuv lehtede pööramine, pilvesüsteemidega viivitamatu sünkroonimine jne. Ja tänu võimsale 2900 mAh akule, peab seade uuesti laadimata vastu kuni terve kuu. Veel üks aku säästmiseks kasulik funktsioon on katteandur, mis viib e-lugeri kaane sulgemisel automaatselt puhkeolekusse.

Tehnilised andmed:

Eestikeelne menüü (valikus ka teised keeled)
toetab mälukaarte - microSD
ekraani diagonaal - 7,8 "
ekraani resolutsioon - 1404 × 1872
sisemälu - 16 GB
aku - 2900 mAh
Wifi
Bluetooth
USB-C
värvus - hõbedane
Platvorm (OS) Linux 3.10.65
E-raamatu vormingud (ilma konversioonita) ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT
Pildivormingud JPEG, BMP, PNG, TIFF
Helivormingud MP3, OGG (mikro-USB-adapteri ja Bluetoothi kaudu)
Audioraamatuvormingud M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP (mikro-USB-adapteri ja Bluetoothi kaudu)
Kõnesüntees (Text-to-Speech) Inglise keel (15 lisakeelt saadaval tasuta allalaadimiseks aadressil pocketbook.ch)
Sõnastikud ABBYY Lingvo® sõnaraamatud (24 keelekombinatsiooni), inglise – saksa, Websteri sõnastik 1913
Võrguteenused PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook
Rakendused Raamatupood, Raamatukogu, Sõnastik, Brauser, Audiomängija, Muusikamängija Galerii, Kalkulaator, RSS Uudised, Märkmed, Male, Klondike, Scribble ja Sudoku
Mõõtmed 195 x 136,5 x 8 mm
Kaal 225 g
Garantii 2 aastat
Tarne 7 tööpäeva
318,25 €
-5%
Tavahind: 335,00 €
Saadavus kauplustes