OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Ajahetk

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
33,20 €
Regular price: 34,95 €
Availability in stores
Kaheksa aastat tagasi muutus nende elu ühe silmapilguga. Nüüd on nad taas muutuse teel.

Liigutav lugu sõpruse jõust elu raskeimatel momentidel

Sellest on kaheksa aastat, kui traagiline õnnetus muutis igaveseks Mo Kaminski ja Chloe Milleri elu. Nüüd, kahekümnendate eluaastate keskel, jagavad neiud San Franciscos korterit ning pistavad rinda tavaliste noorte täiskasvanute probleemidega. Koos oma korterikaaslase Hazeliga rajavad nad endale maailmas teed – Mo oma meediaettevõttega uudistemaailmas revolutsiooni tehes, Hazel oma tarkusega tulevikusündmusi ette aimates ning Chloe linna pealt hulkuvaid loomi päästes.

Ent kui Hazel kaob pärast seda, kui teda vägistatakse, on Mo ja Chloe elu taas segi paisatud. Ning kui kurjategija uimastatu ja läbipekstuna välja ilmub, süveneb ka mõistatus, kus Hazel on. Äärmises mures ja meeleheitel ning soovides tõde välja uurida asuvad nad Hazelit otsima, et ta koju tuua.

Tragöödia pole Mo ja Chloe jaoks võõras, kuid see teekond paneb nad proovile viisil, mida nad ei suuda ettegi kujutada. Panused on kõrged, tulevik ebakindel, vajadus õigluse järele tähtsam kui miski muu.

Kas nende pühendumus oma sõbrale lähendab neid või viib nad lõplikult lahku?
Delivery 7 workdays
33,20 €
Regular price: 34,95 €
Availability in stores