ARMASTUS tegevuskaardid väljakutse paaridele 18+

Armastus ja Romantika
0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
20,85 €
Regular price: 21,95 €
Availability in stores
Eluplaan TEGEVUSKAARDID VÄLJAKUSTE PAARIDELE ARMASTUS 18+ on loodud selleks, et tugevdada nii uut värsket paarisuhet kui aidata juba kaua koos olnud paaridele taastada vastarmunute „liblikad kõhus“ tunnet, suurendada partnerite omavahelist austust, kokkukuuluvust ja hingelähedust.
Kaartide sisu inspireerib, motiveerib ja aitab valla päästa fantaasia, murda harjumuspärased mustrid ning toob suhtesse nii kirge ja särtsu kui ka mõnusat maandavat ja tasakaalustavat energiat.

Pakendis on 82 kaarti:
• 4 infokaarti;
• 6 fantaasiakaarti enda soovide kirjapanemiseks,
• 2 väljakutse märkimiskaarti;
• 70 inspireerivat kaarti paarisuhet toetavate tegevuste ja kohtinguideedega, pöördel 30 sügavat mõtet ja 40 kaunist tsitaati armastusest.

Tegevused, harjutused ja ideed toetavad pühendumist teineteisele, aitavad võtta teie imelise paarisuhte fookusesse, toovad suhtesse värskust ja kirge, loovad mõistmist ja harmooniat ning aitavad liita teid paarina. Pakendis on 70 tegevuskaarti, millel on mitmed ideed ja võimalused, kaardid nr 65– 70 on intiimsete tegevuste vihjetega.

Mõtted ja tsitaadid armastusest tegevuskaartide pöördel kutsuvad arutama armastuse sisu ja tähenduse üle. Igaühel meist on sõnale armastus erinev, enamasti teadvustamata tähendus. Vestluse käigus mõtestate armastuse tähenduse nii individuaalselt kui ka paarina. Sellest on märkimisväärne kasu siis, kui teie “armastuse keel” on erinev, sest nii saate enda ja partneri tunnetest ja mõtetest suurema selguse.

Kuidas kasutada?
• 1 kaart PÄEVAS = intensiivne väljakutse. Võtke või valige iga päev kaart ning tehke läbi üks kaardil olevatest tegevustest JA/VÕI arutage kaardil oleva tsitaadi/mõtte tähenduse üle.
• 1 kaart NÄDALAS = paarisuhet tugevdavad ja liitvad tegevused aastateks! Võtke või valige kaart nädala alguses ning viige üks tegevustest ellu sama nädala jooksul.
Soovitame kaardipakis toodud tegevused, mõtted ja ülesanded täide viia 6-12 kuu jooksul. Nii saate
hoida mõnusat tempot ja piisavalt uudsust ja vaheldusrikkust. Ja siis … korrata!

Kuidas ja millega täpselt saavad Eluplaan tegevuskaardid paaridele olla abiks teadlikule suhte hoidmisele?

Kaartide läbimõeldud ja hoolikalt valitud sisu toetab kõiki peamisi emotsionaalseid põhivajadusi: kuuluvus, lähedus, kindlustunne, vaheldus, turvalisus, seiklused, põnevus, areng, panustamine, sotsiaalne olulisus. Kaardid kaasavad ja pakuvad ideid erinevatele isiksusetüüpidele – nii ekstravertidele kui introvertidele, unistajatele ja mõtlejatele.
Kaartidel toodud tegevused katavad kõiki viit armastuse keelt: tunnustussõnad, kvaliteetaeg, kingituste saamine, teenimiskunst, füüsiline puudutus.
Iseenesestmõistetavalt toetavad kaardid paarisuhtes väga olulist kehakeemia ja hormoonide hoidmist: kirge ja iha suurendavad tegevused päästavad valla testosterooni ja östrogeeni; armumise ja külgetõmbe tunnet toetavad ning dopamiini, adrenaliini ja serotoniini vallandavad tegevused; oksütotsiini ja vasopressiini vallapäästvad tegevused toetavad kiindumist ja sügavat armastust.

• ARMASTUS tegevuskaardid väljakutse paaridele “ARMASTUS JA ROMANTIKA” on loodud inspiratsiooniks paaridele, kes on teinud teadliku valiku teineteisele pühenduda ning hoida täisväärtuslikku ja õnnelikku elu, mis on täis mõistmist, kirge, armastust, harmooniat ja arengut.
• Kui oled teadlik, mida Sa ise vajad selleks, et tunda end armastatuna, ning sellest, mida eelistab ja vajab Sinu partner, saate just seda ühisel eluteel luua ja võimendada.
• Alles värskes suhtes olles õpite nii iseennast kui ka oma kaaslast paremini tundma, rajades nii tugeva vundamendi ühiseks eluteeks.
• Pikemalt koos olnud armsal paaril aitavad ELUPLAAN kaardid taastada vastarmunute „liblikad kõhus“ tunnet, suurendada hingelähedust ning kujundada täiusliku ühise tulevikuvisiooni.

ARMASTUS tegevuskaardid väljakutse paaridele “ARMASTUS JA ROMANTIKA” tegevusi on põnev ellu viia, arutades ja valides neid koos kallimaga.
Aga, Sa saad kaarte alati kasutada ka iseseisvalt inspiratsiooni ja ideede ammutamiseks.
OLULINE! Kaartidel olevaid tegevusi läbi tehes ja mõtestades võib-olla mõistate, et koos on küll tore ja kehakeemia võimas, aga teie põhiväärtused, baasvajadused ja eluvisioon on siiski nii erinevad,
et tulevikus paarina kokku jäädes saaksite mõlemad pigem rohkem haiget. Seda teades, saate anda
teineteisele võimaluse leida eluarmastus kellegi teisega.
Või, otsustate teadlikult, et teete mõlemad iseenda ja oma paarisuhtega tööd ning leiate ÜHISE tee.
Igaüks väärib partnerit, kes teda tõeliselt, kogu südamest ja tingimusteta hindab, usaldab ja armastab.

Ühiste tegevuste ja tähendusrikaste vestluste abil, iseennast ja oma kallimat paremini tundma õppides, taaselustades erilisi mälestusi ja luues uusi, ületades koos raskusi ning kujundades ühist tulevikku, mõeldes suurelt ja nii isiklikke kui paari ühiseid unistusi ellu viies, suureneb igapäevane rahulolutunne märkimisväärselt.

Jah, õnnelik ja kirglik paarisuhe on võimalik – ka 5, 10, 30 ja 60 koosoldud aasta järel. Sellepärast, et õnnelik ja armastav paarisuhe on teadlik valik ja otsus!


Mugavad ja käepärased (92x64 mm) premium-kaardid on valmistatud kvaliteetsest materjalist.

Vanusele 18+
Kaardid paaridele!
Aeg vastavalt tegevustele.

Autor, Maia Tihvan, on neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik ja coach.

Hoiame omasid. ELUPLAAN kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!
Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.
Kaitstud kaubamärk: M201800030
Delivery 1-3 workdays
20,85 €
Regular price: 21,95 €
Availability in stores