OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Igavesti Dakota

Kolmas raamat
0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
37,95 €
Regular price: 39,95 €
Availability in stores
Buffalo Valleyst Põhja-Dakotas on saanud hea koht, kus elada – selline, nagu see kunagi oli. Kohalikud vaatavad taas enesekindlalt tulevikku.

Soikunud elud lähevad edasi. Inimesed riskivad – alustavad uute ettevõtmistega ja püüdlevad eluaegsete unistuste täitumise poole. Õnne poole. Üks neist on kohalik rantšopidaja Margaret Clemens, kes saab viimaks selle, mida ta hing on kõige enam ihanud. Ta abiellub karjakasvataja Matt Eilersiga. Margareti sõbrad ei pea Matti kuigi suureks auhinnaks, aga Margaret teab mehe mainet ja puudujääke. Ta tahab Matti neist hoolimata. Ja tema last...

Kutsun sind järgmisele külaskäigule Buffalo Valleysse Põhja-Dakotas. See linn on olemas ainult minu kujutlustes, aga selle hing ja kogukonna ühtsus on vaieldamatult tõelised. Buffalo Valley sarnaneb paljude kohtadega minu suguvõsa ajaloos ja võimalik, et ka sinu omadega. Kui oled varem Buffalo Valleys käinud, kutsun sind kaasa külastama seal kohatud sõpru, kui mitte, ole valmis saama uusi!

Debbie Macomber
Delivery 7 workdays
37,95 €
Regular price: 39,95 €
Availability in stores