Intuitiivsed uue ajastu lapsed. Praktiline nõuanderaamat.

More Views

 • Intuitiivsed uue ajastu lapsed. Praktiline nõuanderaamat.

Intuitiivsed uue ajastu lapsed. Praktiline nõuanderaamat.

Valguslaste kõrgema teadlikkusega kasvatamine ja toetamine.
Täielikult sensitiivsetele uue ajastu laste vanematele mõeldud nõuanderaamat, et kõrgema teadlikkusega lapsi kasvatada. Uue ajastu laste toetamisele, kasvatamisele ja juhendamisele keskenduv praktiliste nõuannetega ja selgitustega teos.
Teos “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” keskendub täielikult uue ajastu laste kõrgema teadlikkusega kasvatamisele, toetamisele ja suunamise. Põhifookus on suunatud uue ajastu laste II põlvkonnale – vertikaallastele, meisterlastele ja teistele kõrgetest valgussagedustest saabujatele, kuid annab ülevaate ka I põlvkonnast (indigod, vikerkaarelapsed, tähelapsed, kristalllapsed).
Teoses kajastatavad teemad käsitlevad enamlevinud küsimusi, kuidas parimal viisil toetada, kasvatada ja suunata oma intuitiivset last peresiseseselt aga ka kokkupuutes ühiskonna ja süsteemi mõjudega, et lapse imelised ülitajud, võimed ja tema piiritu loomingulisus ei sulguks ning piiratud ei saaks.
Uue ajastu laste täiesti uus põlvkond on peale sirgumas ning on ülimalt tähtis, et neid lapsi ei kasvatataks inimliigile omaste vanade mustrite järgi, vaid et lapsevanemad tõstaksid massiliselt oma teadlikkust ja toetaksid uusima energiaga valguslaste kasvu kõrgema teadlikkuse ning tõdede järgi. Seda on tähtis meeles pidada, kuna valguslapsed on ülioluline vundament uue ajastu platvormi loomisel. Neil on vaja oma võimeid säilitada ja töös hoida, et nad saaksid oma missiooni siin kehastuses väärikalt teostada! Lapsevanem, kes soovib olla teadlik, suunab oma lapsi nii, et nad saaksid säilitada oma potentsiaali, oma loomingulise vaba olemuse ja võimed. Ta kasvatab ja toetab oma lapsi väga teadlikult, mis tähendab ka energeetilise ja spirituaalse toetuse ning teadmiste rakendamist.
Mahukasse ja põhjalikku teosesse on kokku toodud kõik üliolulised peatükid laste esimestest eluaastatest ehk investeerimisaastatest ning uue ajastu lastega seotud valdkondadest. Ka teave sellest, kuidas „tavaliselt“ süsteemis on harjutud lapsi „programmeerima“ ning sellest, kuidas oleks mõistlik praegusel ajastul intuitiivseid lapsi suunata.
Teoses 7 põhipeatükki:
I Uue ajastu laste I põlvkond: indigod, kristallid, vikerkaared, tähelased.
Sissejuhatav, ülevaatlik ja kompaktne meenutus meie esimestest teerajajatest ja saabujatest.

II Uue ajastu laste II põlvkond ehk uusima energiaga valguslapsed : üleminekuaja lapsed, vertikaallapsed, meisterlapsed, atlantise lapsed, teised galaktilised erikülalised.
Sissejuhatav peatükk valguslaste olemusest, vertikaalsest elujoonest, vertikaalsest arengust ja valguslaste energiatest.

III Valguslaste täpsem olemus. Peatükid lapsevanematele uusima energiaga laste sügavamaks mõistmiseks. Enamlevinud tunnuste loetelu, valguslaste kaasasündinud anded ja võimed, valguslaste kõrgemad rollid jmt.
IV Teadlikule lapsevanemale laste teadlikumaks toetamiseks.Valguslaste teadlik toetamine praeguses süsteemis. Mis juhtub tundliku lapsega süsteemis? Inimese alateadvuse programmeerimine ja selle mõju sensitiivsele lapsele. Miks tundlikel lastel võimed sulguvad? Levinumad lastevanemate eksimiskohad. Meelespea lapsevanematele. Energeetilised ja bioloogiliste parasiitite mõju lapse käitumisele ja võnkesagedusele.
V Lapsevanema areng koos võimeka lapsega. Uue ajastu laste vanematele peamised ülesanded ka iseenda spirituaalset arengut silmas pidades.
VI Ülitundlike valguslaste toetamine maistes aspektides: KEHA, KESKKOND ja TOIT.
Tundliku lapse füüsilise keha sagedust mõjutavad peamised ohutegurid, keskkonna- ja kodutegurid. Toidu ja keskkonna valik ja mõju sensitiivsetele lastele. Enamlevinud murekohad energeetilise müra, saastatuse ja mõttemüraga seoses. Füüsilise keha toetamise vajadus, tervise ja immuunsuse ning vastupanuvõime tagamine. Hirmudega tegelemine ja keha rahustamine. Kohanemisraskused tundlikel lastel maise eluga.
Loomevabaduse ja eneserealiseerimisvõimaluse säilitamise tähtsus Looja-olemusega lapsele. Energeetilise kiirguse ja energeetilise saaste mõju ülitundlikele lastele.
VII Ülitundlike valguslaste toetamine energeetilistes aspektides: intuitsioon, võmed, taju, maandamine, puhastamine, hirmudega tegelemine, kokkupuuted eeterliku maaailmaga. Võimete, intuitsiooni, taju ja mõttekiiruse arendamine. Lapse kaitsmine energeetilisest aspektist. Tehnikad lastele! Maandamine, rahustamine, puhastamine, sageduse tõstmine, hirmudega tegelemine, Looja Lättega ühenduses olemine. Mida teha, kui võõrad energiad kiusavad või kui laps näeb vaime, energiaid või olendeid. Lapse pühad õigused. Mis on sädelused? Intuitiivne toetamine: 0-1.a, 1-2.a, 3-6.a,6-9.a+
Mõistusteadvuse programmeerimine Looja-olemusega ülitundlikule võimetega lapsele
Distsipliin ja kokkulepped. Teadlikele isadele! Eripedagoogi nõuanded.
Teosest leiavad juhised lapsevanemad, kes soovivad ise end teadlikult oma võimekate laste kõrval arendada. Teosest leiad enamlevinud valguslaste tunnuste loetelud (lapsevanematele endile), kes soovivad ise enda lapsi paremini mõista. Juttu on ka valguslaste enamlevinud sensitiivsetest võimetest. Juttu on valguslastest ja nende kõrgematest rollidest, missioonidest. Lapsed, kes on oma olemuselt tranformaatorid, rahvaste juhid, tervendajad, rahuhoidjad, harmoniseerijad, meistrid, äratajad, genofondi kandjad jmt.
Teos pole tavapärane pedagoogiline-kasvatuslik teos. See teos keskendub intuitiivsele, kõrgema teadlikkusele toetusele ja kasvatamisele, mis kaasab ka energeetilist ning vaimset (spirituaalset) lähenemist. Põhifookuseks on toetada uue ajastu laste ja inimolemuse jumalikku, püha olemust, sünnipärast Looja-Vaimu olemust ning selle loojaliku, jumaliku olemuse säilimist läbi tema elu!
See mahukas raamat sisaldab väärtuslikku teavet imelise lapse väga teadlikuks toetamiseks. Igaüks leiab omad pärlid, tarkuseterad, nõuanded, tehnikad ja selgitused. Muuhulgas saab vastused küsimustele:
• Kuidas hoida tundlike uue ajastu lapse andeid ja võimeid avatuna?
• Kuidas need võimed ja anded avastada vanemal, kes pole ise tunnetaja-nägija?
• Kuidas toetada lapse intuitsiooni?
• Mida teha, kui laps näeb energiaid, olendeid, vaime, lahkunud hinge või lausa „kolle“ magamistoas?
• Mis on sädelused (nähtus, mida sensitiivsed lapsed tihti näevad)?
• Missugused toitumisega seotud küsimused võivad aset leida intutiivsetel lastel?
• Missugune on toidu ja keskkonna mõju tundlikule valguslapsele ja tema võnkesagedusele?
• Mida tähendab vertikaalne elujoon?
• Kes on uue ajastu laste I põlvkond? Kes on oma olemuselt tähelapsed, vikerkaarelapsed, indigod ja kristalllapsed ?
• Kes on uue ajastu laste II põlvkond? Kes on oma olemuselt üleminekuaja lapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed ja teised erikülalised?
• Millised on valguslaste kõrgemad ülesanded, missioonid, rollid?
• Miks tundlikel lastel võimed sulguvad siin süsteemis? Mida ette võtta?
• Mida teha, kui tundlik laps käib nii-öelda tavakoolis ning kelle vanemad soovivad säilitada?
• Kuidas toetada lapse intuitisiooni erinevatel eluaastatel alates sünnist?
• Kuidas ära tunda uue ajastu laspe olemus ja tema anded?
• Kuidas last toetada paremini tema hirmudega?
Shipping 1-3 workdays
Quantity
€35.95
Apollo Club price: €34.15
Saadavus kauplustes
 • Subtitle: Valguslaste kõrgema teadlikkusega kasvatamine ja toetamine.
 • Product code: 70539653
 • Barcode: 9789949739653
 • Added: Apr 27, 2020
 • Author: Adeline V. Amaryllis
 • Publishing company: Blessed Generations OÜ
 • Year of publication: 2020/2021
 • Language: Estonian
 • Book format: Paberback
 • Pages: 281
 • Size: 207x156
 • Edited by: Adeline V. Amaryllis
 • Illustrated: Blessed Generations OÜ

Last comments

Average rating missing (0 total voters)
5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0
Share your thoughts with other customers
Adding to Cart...
Adding to Wishlist...
Close
This is a required field.
Please enter 2 or more characters.
This is a required field.
Please enter 2 or more characters.
First name is not valid.
This is not an email address.
Email address is required.
This email is already registered.
This is not an email address.
This is a required field.
This is a required field.
This is a required field.
This is a required field.
Enter a valid password.
Please enter 6 or more characters.
Please enter 16 or less characters.
Passwords are not same.
Isikukood/reg nr. puudub.
Reg nr. puudub.
Firma nimi puudub.
There is already an account with this personal/company code
Invalid Estonian personal code
This is a required field.
Birthday field is not valid.
Email, identification code or password is wrong.