Kallid sõbrad. Teraapiline värviraamat

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
8,50 €
Regular price: 8,95 €
Availability in stores
Sõbrad on meile kallid ja olulised. Nad muudavad meie elu helgeks ja päikesepaisteliseks. Hea sõbraga jagatud rõõm on mitmekordne ja südamelt räägitud mure muutub olematuks. Armsad tiivulised ja neljajalgsed sõbrad on inimesele truud ja ustavad kaaslased.
Lindude ja loomade seltsis olemine teeb tuju heaks, lõõgastab keha ja vaimu, samamoodi mõjub teraapiliselt looma- ja linnupiltide värvimine.
Värviteraapiat tuntakse alternatiivmeditsiinis juba aastatuhandeid. Värvid ümbritsevad meid sünnihetkest alates ja on elus väga tähtsal kohal mõjutades alateadvuses emotsioone, meeleolu, tundeid, mõtteid, enesetunnet ja seeläbi ka tervist. Värvide salajase keele tundmaõppimine aitab iseennast paremini mõista. Ei ole olemas õigeid ja valesid värve. Sisetundest ja meeleolust inspireeritud pildid omavad inimesele kõige tervendavamat ja lõõgastavamat toimet.
Kujutle end ilusal, soojal, päikesepaistelisel päeval looduses koos oma karvase või sulelise sõbraga. Tunneta seda positiivset energiat ja rõõmu, mida sellest koosolemisest saad. Salvesta see oma meeltesse ja koge seda tunnet kogu oma kehaga. Võta pliiats ja kanna see meeleolu ja inspiratsioon nende piltide värvimisse. Värvides neid armsaid linde ja loomi vabaned pingetest, stressist, muredest ja saad tagasi rõõmsa meele, rahu ja tasakaalu. Läbi selle õnnetunde paranevad vaimne ja füüsiline tervis, suhted ja elukvaliteet, suureneb loovus ja töövõime. Tunneta seda sisemist väge, mis sinus on. Oled lõõgastunud, positiivne, pakatad energiast ja kiirgad seda kõike ka väljapoole. Sinu ümbrus täitub õnnevibratsioonidega ja universum peegeldab sulle neid tundeid tagasi. Saadud energiaga suudad saavutada kordades rohkem ja ületada end. Oled õnnelik, rõõmus ja rahulolev.
Naudi kallite sõpradega koosoldud aega!
Delivery 1-3 workdays
8,50 €
Regular price: 8,95 €
Availability in stores