Kuldaeg

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
28,45 €
Regular price: 29,95 €
Availability in stores
Elage hetkes ja nautige igat päeva, mis on antud meile nautimiseks. Vahel kaotame ennast igapäevastesse toimetustesse, et ei saagi aru kui eriline on iga päev me elus. Kui tekib olukord, et sa ei saagi seda kalli inimesega jagada, muutub kogu arusaamine....
Juhani soov oli kinkida raamat oma abikaasa Anu sünnipäevaks, kuid kahjuks haigus võttis võimaluse. Juhani soovi realiseerimiseks avaldas abikaasa Anu selle raamatu Juhani mälestuseks.
Kuldne ei tähenda siinkohal majanduslikku heaolu, materiaalset rikkust, ilmalikku mõnulemist. See epiteet sisaldab palju rohkemat. Lisaks enda harimisele ka laste koolitamist, neile kõikvõimalike eluteede avamist. Sellest, kuidas kõik see Anul ja Juhanil kulges – läbi raskuste, murede, loobumiste, lõpuks ka saavutuste ja võitude ning rõõmude – raamatu autor kirjutabki. Talle andis sel teel jõudu Winston Churchilli kunagine soovitus üliõpilastele: ärge kunagi andke alla, mitte iialgi, mitte mingil põhjusel!
Raamatusse mahub ka rohkem või vähem teadaolevaid põnevaid ajaloolisi sündmusi ja nähtusi Suurbritanniast Venemaa Kaug-Idani. Näiteks Eastbourne’i läheduses olevast müstilisest 70 meetri kõrgusest Long Man of Wilmingtonist.
Ja kindlasti pakub „Kuldaeg“ mõtteainet lapsevanematele, kes on seadnud endale eesmärgiks luua SUUR PEREKOND, kus peategelasteks on LAPSED ja nende tulevik. 292leheküljeline raamat on rikkalikult illustreeritud värviliste fotodega.
Delivery 1-3 workdays
28,45 €
Regular price: 29,95 €
Availability in stores