Kuuloogia ennustuskaardid. 44 kaarti ja käsiraamat

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
9,99 €
-33%
Regular price: 14,99 €
Availability in stores
Kuu energia mõjutab meie igapäevaelu väga tugevalt. Nende ilusate ennustuskaartide abil õpid, kuidas töötada Tema maagilise energiaga iga kuufaasi ajal.

Kuuloogia ennustuskaardid on võimas vaimne abivahend, mis võimaldab sul tunnetada Kuud ja elada unistuste elu. Kui vajad mis tahes küsimusele selget vastust, kasuta neid kaarte, et leida õige suund ja eesmärk ning seejärel tegutseda!
Käesolev käsiraamat sisaldab kõike, mida vajad kaardipakiga töötamiseks, samuti leiad siit kõigi 44 kaardi tähenduse põhjaliku kirjelduse. Kõigepealt esita küsimus või mõtle oma südamesoovile ja seejärel tõmba kaart, et näha, mida Kuu sulle soovitab.

YASMIN BOLAND on auhinnatud astroloogiakirjanik, kelle horoskoope ja astroloogiaveerge loevad igal nädalal miljonid inimesed. Ta kirjutab ajakirjadele Red, Closer ja Good Health ning on menuraamatute „Kuuloogia“ ja „Astrology Made Easy“ („Lihtne astroloogia“) autor. www.moonology.com
NYX ROWAN on vabakutseline kunstnik, kes ammutab loomingulist inspiratsiooni metsikust loodusest, taimemaailmast, kosmosest ja mütoloogiast. www.nyxrowan.com

• 44 kauni kujundusega kaarti
• 120 lk käsiraamat kaardipaki kasutamisest ja kaartide tähendusest
• Ilus karp
Delivery 1-3 workdays
9,99 €
-33%
Regular price: 14,99 €
Availability in stores