Leia rõõm enda sees

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
17,05 €
Regular price: 17,95 €
Availability in stores
Unistades õnnest, kujutleme seda tavaliselt mugava heaoluna. Tõelise sisemise õnnetunde tekitab aga rõõmu emotsioon, mille tekkimisel ei ole kuigi palju seost mugavlemisega, samuti rikkuse, edu ega kauni välimusega.
Rõõm on elu mõttega seotud emotsioon, mis sünnib hoopis teistest asjadest, nagu eneseületamine, liikumine, keskendumine, kuuluvustunne.
See raamat õpetab tundma rõõmu emotsiooni olemust, tuginedes arvukatele uuringutele ja autori igapäevastele kogemustele psühhoterapeudina.
Raamatust saab teada:
- kuidas rõõmu ära tunda;
- kuidas see keha mõjutab;
- kuidas aitab rõõm elus õigeid otsuseid teha;
- milliste hormoonidega on õnnetunne seotud;
- kuidas ise endas rõõmu äratada;
- kuidas õpetada rõõmu lastele.
Lisaks vastustele, mis avardavad teie teadmisi iseendast, leiate raamatust harjutusi, mis aitavad igapäevaelus rõõmu leida ning häälestada oma keha ja vaimu rõõmu vastuvõtmisele.
Prantsuse psühhoterapeut Isabelle Filliozat on eesti lugejale tuttav oma lastekasvatusmenukite sarjaga „Minu mõistus on otsas!“ ja „Ta teeb seda meelega!“, millele ilmub peatselt järg teismelistest.
Prantsusmaal peetakse Isabelle Filliozat’d positiivse vanemluse eestvedajaks, samuti on ta integratiivse empaatilise lähenemise meetodi autor, koolitaja ja omanimeliste õpitubade looja.
Delivery 1-3 workdays
17,05 €
Regular price: 17,95 €
Availability in stores