Luuseri päevik. Lood mitte kuigi glamuursest teletähest

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
19,90 €
Regular price: 20,95 €
Availability in stores
"Täiesti uskumatu! Nikkile helistab maailma kõige kuulsam teleprodutsent Trevor Chase, kes juhib tüdruku lemmiksaadet „15 minutit kuulsust“, ning ta tahab arutada Nikki bändi loo „Luuserid ruulivad!“ salvestamist. Kuna Trevor läheb oma megaägeda bändiga turneele, siis neil on läbirääkimisteks aega ainult Bad Boyzi kontserdi ajal, kuhu Nikki ja ta sõbrad saavad VIP-pääsmed. Nii äge! Loodetavastu ei riku MacKenzie seda kõike ära …
Sarja selles osas on Nikkil käed-jalad tegevust täis. Tema igat sammu jälgib tõsielusõu meeskond ja ta lindistab koos oma sõpradega oma hittlugu. Peale selle on kavas veel tantsu- ja laulutunnid ning väike õde Brianna suudab alati midagi korda saata. Nikkil on kõik kindlasti kontrolli all … loodetavasti ei tekita kogu see möll probleeme Brandoniga!
Varem on samas sarjas eesti keeles ilmunud „Luuseri päevik. Lood mitte kuigi muinasjutulisest elust“, „Luuseri päevik. Lood mitte kuigi popist peoplikast”, „Luuseri päevik. Lood mitte kuigi andekast poptähest“, „Luuseri päevik. Kuidas pidada päevikut nagu tõeline luuser“, „Luuseri päevik. Lood mitte kuigi nõtkest uisuprintsessist“, „Luuseri päevik. Lood mitte nutikast preili Tarkpeast“ ja „Luuseri päevik. Lood mitte kuigi õnnelikust südametemurdjast“.
"
Delivery 7 workdays
19,90 €
Regular price: 20,95 €
Availability in stores