Mehed

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores
Milline näeks välja maailm, kui sellest kaoksid ühekorraga kõik mehed – riigi- ja rekkajuhid, armsamad ja isad, pojad ja vennad?

USA hinnatud kirjaniku Sandra Newmani romaan „Mehed“ on haarav ja mõtlemapanev poliitiline düstoopia. See mängib hüpoteetilise katastroofiga ja sunnib lugeja silmitsi seisma ebamugavate või suisa võimatute valikutega, küsides: millest oled sina valmis loobuma, et sünniks parem ja õiglasem maailm?

Perega matkama läinud Jane Pearson ärkab mäejalamil ja leiab, et tema abikaasa ja poeg on kadunud. Keset kaosesse ja leina langenud maailma asub Jane otsima ainsat inimest, kellelt oskab abi loota – Evangelyne Moreau on karismaatiline Ameerika Kommensalistliku Partei juht, kellel on jõuline visioon uuest maailmakorrast.

Sellal kui keerulise minevikuga Jane otsib kadunud lähedasi, hakkab kuju võtma radikaalselt teistsugune ühiskond, kus – vähemasti esmapilgul – on märksa turvalisem kui enne. Ja siis ilmub internetti „Mehed“, kõhe videosari sellest, kuidas kummalised olendid karjatavad mehi mööda ebamaist maastikku. On see pettus või peitub „Meestes“ tõesti võti, et kadunud inimesed tagasi tuua?
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores