OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Metsikus

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
16,10 €
Regular price: 16,95 €
Availability in stores
See on üks tõeline seiklusraamat! Seega ole ettevaatlik, et sa lehekülgedele ära ei eksi.

Vasõlenkod on tõelised seiklejad. Sellele perekonnale meeldib vihm ja metsik loodus ning nad armastavad põnevaid uurimisretki tundmatusse. Nad kõik ... välja arvatud Oktoober. Talle meeldib hoopis olla soojas toas ja lugeda seiklustest vaid raamatutest.

Aga homme ... homme peab Oktoober ühinema oma perega, et minna matkama limasesse ja räpasesse metsikusse loodusesse, milles tema näeb vaid ohtu. Kõige rohkem kardab ta seal kohtuda koletisega nimega Metsikus.

Ja kui Oktoober ei ole metsikus looduses piisavalt tähelepanelik, siis võib ta ka ... ära eksida. Aga võib-olla ongi ära eksimine see, mida Oktoober tegelikult vajab, et leida iseendas julgus ja lisaks üks tore sõber.

„Metsikus“ on metsik ja imeline lugu tõelisest vaprusest ja sellest, kuidas leida sõpru kõige kummalisematest kohtadest. See raamat on mõeldud nii seiklejatele kui ka pisut pelglikele lugejatele.

Iirlane Steve McCarthy on disainer, illustraator ja habemega härrasmees. Tema joonistuste stiil on julge, värvikas ja inspireeritud huumorist ning vaimukustest. Steve ei käinud koolis ja omandas hariduse kodus. „Metsikuse“ inspiratsiooniks ongi kunstniku enda väga vaba ja muretu lapsepõlv.
Delivery 1-3 workdays
16,10 €
Regular price: 16,95 €
Availability in stores