Mida iganes sa ka ei arvaks, arva risti vastupidi

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
14,20 €
Regular price: 14,95 €
Availability in stores
„Vaimustav, ulakas, võluv, ärritav ja täiesti pöörane Paul Arden on uskumatu loova energiaga õnnistatud geenius, kes tegutseb terve mõistusega, mis lihtsalt ei ole… noh, terve.“ - Roger Kennedy, Saatchi & Saatchi
"MIDA IGANES sa ka ei arvaks, arva risti vastupidi“ pöörab julgelt pea peale meie arusaamad tööst ja maailmast. Selle asemel et pakkuda tavalisi igavaid nõuandeid, pakub Paul Arden siin põnevaid sõnamänge, aforisme ja paradoksaalseid mõttekäike.
Ükskõik kas tegeled müügi, juhtimise või ostmisega, annab Arden sulle inspiratsiooni oma originaalsete mõtete, vaimukate anekdootide, ägedate piltide ning kunstnike, teadlaste ja filosoofide erakordselt tabavate ütlustega.
"MIDA IGANES sa ka ei arvaks, arva risti vastupidi“ sunnib sind üle vaatama mis iganes mõttemallid – isegi siis, kui sa ei teadnud seni, et sa nii mõtled. See annab sulle kindlust suuremat riski võtta ja nautida oma tööd rohkem, kui oleksid osanud ette kujutada.
• See raamat selgitab, millist kasu võib tuua valede otsuste tegemine.
• See näitab, kuidas risk annab sulle tegelikult elus kindluse.
• See ütleb, miks ebamõistlikkus on parem kui mõistlikkus.
• See räägib sellest, kuidas varuda rohkem enesekindlust, kui hakkad riske võtma.
PAUL ARDEN, menuraamatu „IT’S NOT HOW GOOD YOU ARE, IT’S HOW GOOD YOU WANT TO BE“ autor, on Saatchi & Saatschi endine loovdirektor ja Briti reklaamimaailma legend.


Delivery 1-3 workdays
14,20 €
Regular price: 14,95 €
Availability in stores